28

Мая

2008

Довгоочікувана премьера еротичного відео Гудімова "Баста" 1 3882

Довгоочікувана премьера еротичного відео Гудімова Баста
Ми не хочемо говорити про те, що роздмухування таких «порно-конфліктів» виглядає щонайменше штучним.

Ми не хочемо зосереджувати увагу на тому, що фільми зі значно більш жорсткими сценами можна побачити далеко не тільки на «відповідних» каналах і далеко не посеред ночі. 

 

Ми не хочемо розпочинати філософський диспут на тему, «що таке мистецтво?», «що таке Добро і Зло?», І не приведи Господи,  «що таке кохання?»

 

Ми не хочемо нагадувати, що в забороненому «порнокліпі» цноти більше, ніж у промовах деяких борців за моральність. Тим більше, ми в жодному разі не згадуємо про те, що в кліпі не видно не те що генеталій, а навіть сосків. Принаймні, жіночих.

 

Ми хочемо гаряче привітати наше суспільство з  тим, що «моралін», який приховує звичайне собі ханжество –  це й досі «наше все».  Із тим, що дотримання формальностей все ще посідає перше місце в ієрархії цінностей. А заразом і з тим, що аргументація великої кількості борців за чистоту й душевну незаплямованість  ґрунтується здебільшого на аргументах «оце «ого-го», а «оце «ая-яй».

 

Ми, до речі, хочемо також вибачитися перед нашими прихильниками, що українська телепрезентація відзнятого режисером Віто Бакіним кліпу на пісню гурту «Гудімов» «Баста» ще й досі не відбулася. Але тепер є можливість переглянути кліп

 

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить