15

Янв

2009

Дочка соліста гурту С.К.А.Й. дебютувала у відеокліпі 0 2734

С.К.А.Й.

С.К.А.Й.

Дочці Олега Собчука лише 6 років, а її таланти вже стають дуже помітними.

Соліст С.К.А.Й. розповідає, що Тетянка, як і більшість дівчат, любить танцювати, співати та малювати. І навіть вчиться робити все це професійно. Проте, Олег не раз зазначав, що «йти» до шоу-бізнесу своїй дитині не радив би.

Та днями на екранах країни з’явився відеокліп, де можна побачити Тетянку в одній з головних ролей. Учасники тернопільського рок-гурту «Пружины нет» вже давно товаришують зі С.К.А.Й.. І саме дочку фронтмена Олега Собчука хлопці запросили на роль у їх дебютному відео. За сценарієм маленька дівчинка бавиться зі снігом, прикрашає снігову бабу, відпускає в небо повітряні кульки… Олег спитав дівчинку, чи хотіла б вона взяти участь у такому заході – Тетянка із захватом погодилася.

Олег Собчук: «Я не хочу чогось забороняти своїй дитині. Дуже добре, що вона розвивається у творчому напрямку, я буду це всіляко підтримувати. Але я хочу навчити її відрізняти біле від чорного, справжнє від фальшивого. Вона повинна вміти самостійно робити правильний вибір. Це головне».

Акторський дебют маленької красуні можна побачити у кліпі під назвою Zimama.

P.S.: До речі, заради доньки Олег Собчук зробив неможливе і подарував їй справжнє диво на Новий Рік!

 

Для будь-якого артиста свята – це насамперед виступи, тобто робота. І, якщо вдається знайти хоча б день для себе та близьких – ось воно, справжнє свято!

Новорічну ніч гурт С.К.А.Й. мав провести у поїзді, прямуючи на концерт до засніжених Карпат. 
Дружина та п’ятирічна донька Олега Собчука вже знали, що тата не буде з ними чарівної ночі з 31 грудня на 1 січня. В передостанній день року гурт С.К.А.Й. мав відіграти концерт у Києві, а 1-го січня – в Яремчі.

Але, не просто так новорічну ніч називають чарівною, графік склався так, що музиканти звільнились раніше ніж планувалось. Олег одразу ж вирушив до вокзалу. Квитки до Тернополя на 31-ше вже були розкуплені. Шансів відсвяткувати Новий рік у рідному місті музикант майже не мав.

У ту мить, коли родина Олега Собчука вже приготувалася до святкування, на порозі несподівано з’явився… Олег у бороді Діда Мороза та з великою торбою подарунків!

Як виявилося, Олегові все-таки вдалося придбати квитки на поїзд, що прибуває до Тернополя о 23.10. З великим поспіхом йому таки вдалося опинитися вдома вчасно.

Рано вранці Олег вирушив до Яремчі, щоб приєднатися до решти гурту і відіграти там святковий концерт.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить