18

Июля

2008

До наступних Шешор! (ФОТОЗВІТ) 0 1521

До наступних Шешор!

До наступних Шешор!

Промайнуло три дні сповнених враженнями, що подарували нам Шешори Подільські.

Кожен, хто побував у Воробіївці в середині липня, увібрав в себе відголоски «Багатоголосся», кожен почув в ньому щось своє, близьке і рідне. Точну кількість тих хто отримав натхнення визначити неможливо, тому що за декілька днів встигли пофестивалити тисячі людей з різних куточків земної кулі.

 

Об’єднували всіх спека та музика. Ранок починався з майстерень, де власні творчі здібності міг виявити кожний, обравши за смаком ліплення горщику з живої глини або вирізування витинанок, плетіння ляльки-мотанки або клаптикове шиття, розпис по склу або танці східні, індійські, шведські, польські, гуцульські, хороводи російські, співи грузинські та єврейські…

 


Унікальні об’єкти лендарту, зливаючись з подільським краєвидом, правили за сценічний майданчик всього дійства, що розгорнулось на пагорбах біля Південного Бугу.

Придбати на ярмарку та в майстрів можна було силу силенну різноманітних художніх та ремісничих виробів. Втомившись від творчих вправлянь та насолодившись придбаними сувенірами, можна було зупинитись на галявині та послухати казки неперевершеного лірника-Сашка, який нікому не дасть сидіти спокійно: захопить розповіддю, роблячи слухачів учасниками казок, змушуючи переживати неймовірні пригоди.

Коли нарешті сонечко переставало припікати, починалася вечірня музична програма насичена етнічною музикою народів десяти країн.

Грузини, поляки, шведи, французи, білоруси, чехи, росіяни, британці змінювали один одного на великій сцені фестивалю, створюючи неповторний мікс музичних образів, змушуючи публіку вирувати емоціями, танцювати та підспівувати не зважаючи на мову виконання.

Кожний хто був на фестивалі творив своє мистецтво і має власні кольорові враження. Всі хто «шукав Артура» (кожному фесту - свій флеш-моб) мабуть знайшли за чим приїхали – хороший настрій, опалену сонцем шкіру, та купу вражень на цілий рік до наступних Шешор!

Опадають спогади про Подільські Шешори мов роса у наші душі: забуваються незручності табірного життя, залишається позитив та відчуття причетності до унікальної культурної спадщини свого народу.

Автор: Тимченко Лариса

Фотограф: Кушка Максим

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить