04

Сент

2008

Днями Гайтана повернулася зі своєї мандрівки за маршрутом США-Гаваї 0 1806

Гайтана

Гайтана

Щоправда, в США співачка не відпочивала, а навпаки – працювала над англомовною платівкою.

Після трьох тижнів роботи в США Гайтана вирішила, що настав час перепочити від важких буднів, і для свого відпочинку обрала, за її словами «Рай на землі». Мова йде про райські острови в Тихому океані, а саме – про Гаваї. Мабуть, це й насправді особливе місце, тому що Гайтана завітала до нього вже вдруге, всупереч своїй звичній традиції – не повертатися до одного місця по декілька разів.

Минулого року Гайтана побувала на одному з гавайських островів - Мауї. Там співачка подолала один із своїх давніх страхів: страх авіаперельотів. Мауї вдалося спокусити Гайтану своїми красотами і вона просто не змогла встояти перед спокусою політати на гелікоптері і побачити все з висоти пташиного польоту.
Цього літа було вирішено провести відпустку на двох інших островах Кауї та  Гаваї. І звичайно ж продовжити «терапію» на гелікоптері. Острів Гаваї – найбільший серед усіх гавайських островів, він відомий своїми величними горами, одна з яких має найбільший кратер діючого вулкану. Острів Кауї – острів-сад з неймовірно красивою природою.
Неземна природа цих островів послугувала живими «декораціями» багатьох голлівудських блокбастерів: саме тут знімали легендарний «Парк Юрського періоду» та «Кінг Конг»!

 


Гайтана: «На гавайських островах я вперше в житті зробила три речі: літала на гелікоптері над діючим вулканом, опускалась на дно Тихого океану на субмарині і власними руками відчинила мушлю, в якій лежали дві рожеві перлини»

Так, співачці підкорення повітряних просторів виявилося мало. Тому вона вирішила опуститися на дно Тихого океану на субмарині та на власні очі побачити те, що всі ми з захопленням роздивлялися у програмах Жака Іва Кусто.

Гайтана: «Я досі перебуваю у захваті від цієї підводної подорожі! Я побачила зовсім інший світ, іншу планету… Це можна порівняти лише з космічним польотом».

 


Завжди сонячні Гаваї подарували Гайтані багато приємних  зустрічей з екзотичними мешканцями островів: величезні мушлі, тропічні черепашки, рідкісні рослини, екзотичні фрукти, квіти… і не тільки.

Гайтана: «Одного прекрасного гавайського дня коханий подарував мені ланцюжок з білого золота з кулоном у формі ананасу – він знає, як я обожнюю цей фрукт! – тепер я не розлучаюся з цією прикрасою»

В магазині, де Гайтана купляла прикраси, у подарунок хазяїн запропонував відкрити одну з мушель. Коли дівчина відчинила її, вона побачила дві рожеві перлини. Гавайці пояснили, що таке трапляється дуже рідко і це дуже добрий знак, що передрікає велике щастя.

У якості подарунків друзям та рідним Гайтана привезла багато прикрас, вироблених гавайськими майстрами, а для себе – багато гавайської музики.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить