30

Янв

2009

Дніпро На Темзі 0 756

Dnipro On Thames

Dnipro On Thames

На другу половину лютого планується низка виступів українських рок-гуртів у містах Великої Британії під гаслом Дніпро На Темзі.

При чому, в цьому випадку прикметник «українські» стосується не лише України: в турі братимуть участь також виконавці, котрі живуть, творять, ба! навіть народилися вже у самій Великобританії, але мають українське коріння і не цураються його.

Отож, материзну представлятимуть Воплі Відоплясова і Мандри. Від українців з Британії виступатимуть гурти The Ukrainians, Степан «Людвіґ» Пасічник (Stepan Pasicznyk), який свого часу теж стояв біля витоків цієї групи, проте нині творить самостійно, а також електронно-фолькбітова Carpathiana. До речі, останню команду підсилить своєю участю відомий вітчизняний скрипаль, співо- і мистецтвознавець Кирило Стеценко.

Наразі намічено, що Дніпро На Темзі хвилею прокотиться через Лондон, Кембридж, Бристоль, Нотінґем і Карлайсл, однак організаційна робота триває, тому до переліку можуть додатися й інші міста.

Співоча подорож є спільним творчим втіленням фестивалів Країна Мрій та Рок-Січ з боку України, мистецької спільноти Krila Sounds зі сторони Британії, а також за підтримки вітчизняного Міністерства культури і туризму. Англомовні довідки щодо події можна отримати на іменці www.krilasounds.co.uk

На поточну мить розклад туру Дніпро На Темзі має такий вигляд:

19 лютого – ULU, University of London Union, Malet Street, London
20 лютого – The Junction, Clifton Way, Cambridge
22 лютого – Bierkeller, All Saints Street, Bristol
24 лютого – The Rescue Rooms, Goldsmith Street, Nottingham
26 лютого – The Brickyard, 14 Fisher Street, Carlisle

У розкладі можливі зміни та доповнення.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить