22

Окт

2008

Дизайнерка Юлія Айсіна запросила зіркових мам у ресторан "Ікра" 0 811

Юлія Айсіна

Юлія Айсіна

Поки Юлія готувалась до показу, мамочки знайомились одна з одною.

"Наша Алінка дуже любить спілкуватись, але коли провиниться, то караємо її тим, що забираємо комп'ютер, - розповідає Анна Андріївна, мама Аліни Гросу. - Для неї найгірше, коли не може посидіти "Вконтакті" та на "Однокласниках".

Мама Наталки Могилевської, Ніна Петрівна, зізналась, що її донька в дитинстві була дуже активною, про перше кохання мамі не розповідала, бо відчувала, що батьки їй довіряють.

А от мама Жені Фокіна розповіла, що син частенько влаштовував батькам сюрпризи.
"Бувало таке, що Женя хотів йти з дому, - каже Ірина Миколаївна. - Але то ще в підлітковому віці. Взагалі мої діти — це мої друзі".

Співачка Маша Фокіна прийшла без своєї мами, бо якраз того дня у неї помер собака. Сама ж дизайнерка Юлія Айсіна розповіла, що пишається своєю мамою. А Альбіна Олексіївна, мама дівчат з гурту "Алібі" розповіла, що у дитинстві її доньки не хотіли бути співачками - Аня гарно малювала, а Аліна любила готувати. Мама Сергія Larsona розповіла, що вона пишається своїм сином.

Віка, дружина Олександра Пономарьова розповіла про свого маленького сина.
"Він у нас грає на губній гармошці, - каже Віка. - При тому, сам навчився на ній грати".

"Я один раз покарав сина, - зізнається Олександр Пономарьов. - Він двічі натискав якісь кнопки на домашньому кінотеатрі, і двічі ми його ремонтували. Коли Сашко поліз втретє до нього, я вдарив його по ручках. Після цього син мене слухає".

Того вечора кожна зіркова мама отримала подарунок — в'язаний шалик від Айсіної. До речі, 19 жовтня дизайнерка покаже свою колекцію в рамках "Українського тижня моди".

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить