09

Июля

2010

Джамала пішла від Олени Коляденко 0 1345

Джамала

Джамала

Співачка 26-річна Джамала, справжнє ім’я Сусана Джамаладінова, розірвала стосунки зі своїм продюсером Оленою Коляденко, 39 років.

Співачка торік перемогла на конкурсі ”Нова хвиля-2009” в латвійському місті Юрмала. За перше місце отримала $50 тис. Із шоу-балетом ”Фрідом” Олени Коляденко працювала чотири роки.

— Коли ми тільки починали роботу, це був творчий тандем. Олена була режисером, хореографом і арт-директором мого шоу. Так ми поїхали на ”Нову хвилю-2009”. Тепер менеджмент я поміняла, бо прагну абсолютної творчої свободи.

Діапазон голосу співачки — п’ять октав.

— Олена пропонувала співати пісні російською мовою і записувати дуети з популярними російськими виконавцями. Я люблю поп-музику, але не хочу нею обмежуватися. Для мене важливо не забувати джаз, соул, ритм-н-блюз, класику.

— Як для початкуючої зірки Джамала стала поводитися зухвало. Особливо після всього, що для неї ми зробили. Але скандалу ми підіймати не збираємося, — говорить Коляденко.

Продюсера в співачки немає. Його функції виконує менеджер Ігор Тарнапольський. Із ним Джамала познайомилася майже рік тому через Євгена Філатова, який робить аранжування для її композицій.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить