21

Нояб

2008

Dazzle Dreams Sound System: звіт про Непал 2 3515

Dazzle Dreams

Dazzle Dreams

Звукопошукове товариство Dazzle Dreams Sound System запустило у вільний продаж обіцяну платівку-звіт про свою дослідницьку мандрівку до Непалу у лютому цього року.

Подвійне кружальце так і називається: Dazzle Dreams Sound System. Nepal.

Як вже зрозуміло з назви, DDSS є побічним втіленням відомого гурту Dazzle Dreams. Однак «чистий» Dazzle Dreams більше відомий за танцювальними гітами, хоча його учасники  дуже давно нерівно дихають до народницьких Співів Світу. Натхнення створити якийсь проект, який дозволив би глибше зануритися в етно–глибини дали численні подорожі загубленими закутками України, де дрімзівці бували не один раз і продовжують туди навідуватися й далі. Так визрів задум Dazzle Dreams Sound System, який дозволяє відійти від жорстких приписів галузі видовищ. Головне покликання цього утворення: пошук та запис корінних співів, природнього співочого виконання без жодних штучних нашарувань нинішньої доби. Усе віднайдене накопичується у своєрідну звукозбірню Dazzle Dreams і поступово перетворюватиметься в звуки-семпли, які вже гармонійно встромлятимуться в сучасні пісні.

21 лютого 2008 року дрімзівці вже з приставкою Sound System вирушили у свою першу розгорнуту дослідницьку подорож до Непалу. На жаль, далеко не все, що хлопці назбирали там за тиждень, можна вмістити в одне видання. Зрештою, гурт запевняє, що усі закарбовані там табли, гармони, ситари, сінґін боувли, дигради і саранґи – не пропадуть. А наразі Dazzle Dreams Sound System пропонує дещицю зі всього зібраного з того краю у вигляді сімох награнь на одному диску, і фільму, знятого за підтримки MTV Україна – на іншому.

В композиціях можна почути усі перелічені інструменти, а також непальські співи. В записах представлені награвання та виспіви низки непальських музик: Krishna Thing, Ramesh Raj Kuluju, Sunil Sharma, Rita, Somser Gonodarba, Noren, Kash, Nikson, Mohan P.Joshi. Ясно, що вітчизняному слухачеві ці імена ні про що не говорять, а позатим дехто з тих митців є знаним на підмостках Співів Світу, частий гість у записах поп–зірок, не кажучи вже про таку обитель, як видавництво Real World Music Пітера Ґебріела (Peter Gabriel). Тепер їхні звуки–голоси лунатимуть і в доробку наших Dazzle Dreams Sound System.

Відразу варто наголосити, що Dazzle Dreams Sound System – це все ж таки не звичний Dazzle Dreams, а тому до платівок останніх композиції, представленні на «непальських» дисках, ніколи не увійдуть. Проте набуток від подорожі до Непалу знайде свій відгомін в танцювальних речах дрімівців. Зрештою,  непальські мелоси вже ненав'язливо присутні в останніх роботах DD.
 
Появі описаного видання уся DD-спільнота завдячує Фонду Мистецтв Володимира Філіпова, а також Володимиру Вітольдієвичу особисто.

А на грудень заплановано вихід наступного видання в рамках  Dazzle Dreams Sound System: цього разу слідами дослідницької мандрівки у Чехію.

Зміст:

ДИСК 1
Intro
Rita's Inspiration
Long Way To Pokhara
Sarangi Groove
Buddha
Old Man
Om

ДИСК 2
Фільм «D.Dreams Sound System. Nepal»

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  Макс 27 November в 04:57
  чому в украіні вважають що нове для ціеій краіні модним дезл дрімс відстойний гурт я антитілами і то більш заслухався хоча також один з модних гуртів... так антитіла хоч в ногу з часом а дезл вчорашній день підвязуйте ...дєвіс каліфорнія
  5
  Ответить Спам
 • photo
  Макс 27 November в 04:44
  не можу тільки зловити. З ЧОГО ВИ ВЗЯЛИ,що ви європейська музика,Європа вже років 10 не грає таку музику
  5
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить