26

Фев

2009

Dazzle Dreams, Друга Ріка і Lama шукатимуть зниклих дітей 0 1167

Валерій Харчишин

Валерій Харчишин

Dazzle Dreams, Друга Ріка та Lama готують спільний доброчинний проект, покликаний допомогти у розшуку зниклих безвісти дітей.

Суть його у тому, що на їхню нову спільну пісню буде відзнято виднограй, у якому виринатимуть світлини розшукуваних діток разом з їхніми іменами і контактами для зворотнього зв'язку. Цей почин впроваджуватиметься спільно зі Службою пошуку дітей від Магнолії ТВ, яке, власне, і надасть свою базу розшуку.

 

Назва майбутнього втілення буде англомовною – Hey, U!, хоча сама пісня лунатиме українською. «Ми разом з хлопцями з Другої Ріки готували пісню для героїні телепередачі «Хіт Готов», яку веде Валерій Харчишин  – розповідає подробиці учасник Dazzle Dreams Дмитро Ципердюк. – Спочатку почали собі щось награвати і наспівувати «рибу» [чернеткові нариси] англійською мовою. Ну чи буцім-то англійською. Бачимо: виходить справжній гіт. І тоді, аби справа не змарнувалася, виникла ідея зробити з тієї «риби» повноцінну пісню вже українською мовою, хоча якісь рядки англійською таки залишаться».

 

Вже під час створення майбутнього забійника Дмитро Ципердюк запропонував залучити ще й Ламу. Затія вмить була прийнята і тоді  робота закипіла відразу в двох творчих кузнях: на дезл-дрімівській студії КоКоН і в звукотвірні 211 під орудою Віталія Телезина, де, як відомо, і кує свої гіти Lama.

Стосовно відеоряду, спрямованого допомогти розшукати зниклих дітей, то Дмитро Ципердюк відверто зізнається, що на таку думку його підштовхнув відомий свого часу кліп на пісню Runway Train  групи Soul Asylum. «Пригадую, тоді це відео допомогло знайти дітей, – каже Дмитро, – бо провідні телекомпанії США та Великобританії підтримали почин і надали кліпові потужного розголосу. Це надзвичайно наочний, показовий приклад того, як шоу-бізнес може приносити користь суспільству. Сподіваюся, що ця ідея спрацює і в нас». Дмитро також додає, що музичний телеканал М1 вже погодився підтримати цей почин і надати майбутньому виднограєві гідну кількість показів.

Пісня Hey, U! на сьогодні майже повністю готова і незабаром мають розпочатися зйомки відеоряду до неї. Кліп піснярі зніматимуть власним коштом, але будь-хто охочий може долучитися до цього добродійного почину і стати його коштодавцем. Бажаючих підтримати задум прохання звертатися за особовим +38-067-69-399-26, запитувати Олексія.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить