22

Янв

2009

Dazzle Dreams - "Disco KillerS" (Слухати пісню) 1 4020

Dazzle Dreams

Dazzle Dreams

Всеукраїнська прем'єра! Слухаємо у неділю на форматі Український Хіт!

Dazzle Dreams завершили роботу над своїм новим, другим альбомом, який вони виводять в люди. Наступною, після «Дана Ші Дана», в ефір піде пісня «Disco Killers (Go! Go! Go!)». Така подвійна назва спричиняє невелику плутанину, тому що і наступний диск групи називатиметься Go! Go! Go!. Тому музиканти зупинилися все таки на «вбивчому варіанті»

«Воно, можливо, дещо нагадує Village People, може трохи Біллі Айдола, але пісня вийшла доволі таки драйвова, дискотечна. І тут не мається на увазі, що вбиваємо диско. Disco Killers означає, що ми королі танцмайданчиків. От так і народилася така назва, яка ще мала продовження Go! Go! Go! Але ми вирішили назвати альбом «Go! Go! Go!», а пісню залишити «Disco Killers», - розказує Дмитро Ципердюк, один із засновників проекту.

До слова сказати,  перший варіант композиції, музикантам не сподобався. Він видався їм занадто примітивним і вони відклали його до ліпших часів. А коли ці часи настали, то трек зазнав змін і найбільше у студії модифікували приспів пісні, який кардинально трансформувався. З цим новим звучанням композиція і потрапила на альбом, який уже повністю готовий. Щоправда, час його виходу ще складно передбачити, оскільки економічна криза триває.

«Ми плануємо його вихід на закінчення січня – початок лютого. Зараз тривають переговори з двома лейблами і хтось із них переможе. А альбом абсолютно готовий і відмастерований. 13-ть повноцінних треків плюс один ремікс», - обіцяє Дмитро.

P.S. Прем’єру пісні слухайте у неділю на каналі «Український Хіт». А якщо вже не буде змоги у неділю, то почуєте з понеділка в гарячій ротації будь-якого дня. Хай щастить!

Редактор формату Андрій Гальчук.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить