04

Мая

2009

Цьогорічна забава Славське-Рок 2009 визначилася з датою проведення 0 945

Славське-Рок

Славське-Рок

Фест відбудеться у звичній для себе порі, у розпал літа – 1-2 серпня.

Вичерпний перелік учасників наразі укладається – набір молодих та обдарованих триває, – але позатим повністю відомі виконавці, котрі нестимуть тягар головних привабників дійства.

Ними будуть: випробовувана часом група Плач Єремії, Віктор Морозов у супроводі гурту Четвертий Кут, а також нещодавно знов ожила Жаба В Дирижаблі. Подібно до попередніх років, забаву відвідають численні іноземні гості: збираються приїхати команди з Німеччини, Чехії, Білорусі та Польщі. Щодо останньої країни, то від неї на Славське-Рок завітають тамтешні легендарні Червоне Ґітари (Czerwone Gitary), на творчості яких виросло далеко не одне покоління як польських, так і окремих вітчизняних меломанів. Місце прописки фесту залишається те саме: у відомому для усіх шанувальників гірських подорожей та катання на лижах містечку Славське – недарма ж його назва винесена у заголовок дійства.

Вичерпні довідки щодо Славське-Рок 2009 можна отримати за телефоном у Києві (044) 256-18-82, або ж через ел.скриньки emolyar@gmail.com, bukarenko@gmail.com.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить