21

Нояб

2008

Боно співає краще, ніж будь-коли 0 880

U2

U2

Завіса таємничості з майбутнього альбому U2 потрохи почала спадати.

Ірландці тривалий час мучили своїх шанувальників мовчанкою стосовно нового матеріалу, який у цей час записують у Франції, і тільки тепер відкрили деякі деталі про реліз. За словами продюсера групи Деніела Лано (Daniel Lanois), на новій платівці група відтворить "новий дух рок-н-ролу".

"Я приємно здивований тим, що Президент компанії (так Лано називає лідера U2 Боно) співає краще, ніж будь-коли. Нові треки можна назвати дуже інноваційними. Я ніколи б і не подумав, що вони будуть працювати у цьому напрямі. Я впевнений у тому, що цим альбомом група вкотре створить новий дух рок-н-ролу", - сказав Лано.

Окрім того продюсер пояснив причини своєї тривалої і плідної співпраці з U2, з якими він записав уже шість дисків.

"Мені подобаються ці музиканті через їхню любов до інновацій. Вони завжди любили створювати нову і свіжу музику і ніколи не йшли за принципом того, що група повинна працювати тільки у своєму напрямку. Вони дуже розумні люди і ми з Браяном Іно отримуємо купу задоволення від роботи з ними, особливо нам було дуже весело, коли записувалися перші 20-30 відсотків альбому. Я також вважаю, що Боно, як автор пісень, стає все кращим і кращим з кожною студійною роботою", - завершив продюсер. Нагадаємо, що новий альбом U2 планують оприлюднити у першому кварталі наступного року. Він буде називатися No Line On The Horizon.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить