19

Сент

2008

Бондарчук: я пішов не по своєму бажанню 0 1079

Бондарчук: я пішов не по своєму бажанню

Бондарчук: я пішов не по своєму бажанню

Тільки почавши тренування, Вася Бондарчук вилетів з танцювального проекту каналу «1+1» – «Танцюю для тебе».

Офіційною причиною називають те, що у співака напружений гастрольний графік.
«Неможливо працювати, коли доводиться суміщати концерти, репетиції і догляд за вагітною дружиною. Катя на 8-му місяці – уявляєте, скільки уваги їй потрібно! Часті походи в лікарні! Катя хоче, щоб я більше часу був з нею. Історія з цим проектом не клеїлася із самого початку: моя перша партнерка була, м'яко кажучи, габарит ніша за мене. Звичайно, тут неправильно оцінювати зовнішність, адже учасники несуть соціальну місію в проекті. Але почавши тренуватися, ми зрозуміли, що виглядаємо разом не зовсім красиво. І менеджменту проекту довелося швидко знайти мені іншу партнерку.

– То тебе «пішли» з проекту?

– Пішов не по своєму бажанню. Смішно, але мене оштрафували таким чином за запізнення. Я розумію, що віддаватися танцям на всі 100% не зміг би. А я звик все робити професійно.

Коментар телеканалу «1+1»

– У Бондарчука свій життєвий режим і робочий графік, який категорично не співпадав з жорстким режимом учасників проекту. Він не дотримувався графіку репетицій. Творча група не могла ризикувати тим, що внаслідок цього з проекту вилетить ціла команда – Бондарчук, його партнерка і хореограф. Проект такого масштабу, як «Танцюю для тебе», не може залежати від графіка однієї людини. В результаті переговорів сторони прийшли до спільного рішення, – сказала Ольга Цибанева з прес-служби каналу.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить