29

Июня

2010

АтмАсфера в країні вікінгів 1 1125

АтмАсфера

АтмАсфера

22 липня гурт АтмАсфера виступить на сцені славнозвісного джазового фестивалю в норвезькому місті Мольде.

Міжнародний джазовий фестиваль Мольде-джаз – неабияка подія для світового джазового бомонду та для всіх поціновувачів імпровізації в музиці. Щороку наприкінці липня впродовж цілого тижня тисячі гостей насолоджуються грою джазових віртуозів з усього світу. Але цього року справжній апогей: Мольде-джаз святкує ювілей - 50 років!

АтмАфсера братиме участь у фестивалі вже вдруге. Це єдиний український колектив, якого запросили до країни кришталевих фьордів зіграти поруч із славнозвісними Хербі Хенкоком (Herbert Jeffrey ‘Herbie’ Hancock), Бобі Мак Ферріном (Bobby McFerrin), Джефом Беком (Jeff Beck), Соні Роллінсом (Theodore Walter ‘Sonny’ Rollins), Акі Такасе (Aki Takase) та іншими зірками світового джазу.

Вперше АтмАсфера виступала на Мольде-джазі минулого року, коли гурт відвідував Норвегію з концертною програмою в межах Norwegian Grand Prix. На фестиваль заїхали послухати сучасну музику, і вже на місці випадково познайомились із організатором, який, послухавши їх диск, одразу запропонував взяти участь в програмі фестивалю.

Отож, 22 липня, Норвегія, Мольдє-джаз фестиваль, сцена Aleksanderpark, 21.00 - АтмАсфера!

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
  • photo
    Одік 12 July в 17:24
    Ух!! Це звісно подія!! Атамасфера стала такою популярною в світі що для українських фанів уже майже н лишилось змоги десь їх переслухати) Лишається виробляти візу і прямувати в Європу! молодці так тримати!!
    6
    Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить