04

Июня

2009

Анна Сєдокова зустрічається із українським гонщиком 0 833

Анна Седокова

Анна Седокова

Спокуслива співачка Анна Сєдокова, яка чотири роки тому розлучилась з капітаном київського "Динамо", знову скоро переступить поріг РАГСу.

Щасливчиком, якому вдалося завоювати серце апетитної артистки, став український бізнесмен Максим.

Як стало відомо, лицар Сєдокової займається автомобільними гонками. Привабливий блондин, використовуючи професійні навики, на такій швидкості увірвався в життя Анни, що вона не встигла і озирнутися, як закохалася по вуха.

"Анна і Максим зустрічаються півроку, вони обидва з України, там, на батьківщині, і познайомилися, - розповіли друзі пари. - Нас, до речі, познайомили з цим імпозантним чоловіком зовсім нещодавно. Аня довго приховувала від нас його".

Максима розсекретили на премії "100 найкрасивіших людей Москви": Сєдокова з'явилася на церемонію, гордо тримаючи за руки свого кавалера. Бомонд зашепотів: "Хто він і чому з нею?" Молода людина відповідала як вишколений шоу-бізнесом артист, а не автогонщик - стриманою загадковою посмішкою. Втім, загадки на масових заходах довго не живуть.

"Я знаю, що вони вирішили одружитися, але ще не визначилися, буде це в Києві або в Європі", - розповіла колега Сєдокової по естрадному цеху.

"Серйозні стосунки з чоловіком завжди були для мене чимось дуже особистим і відповідальним, - розповіла Сєдокова. - Зараз я дуже щаслива, що зустріла, нарешті, свого єдиного, вірного і надійного чоловіка".

 

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить