18

Авг

2008

Андрій Ющенко підтримує Furtado 0 991

Маша Ефросинина

Маша Ефросинина

Відомий випадок у вітчизняному шоу-бізнесі - коли молоді зірки піарятся за рахунок відомих прізвищ.

Нещодавно новий поп-виконавець Alexander Fortado заявив, що героями його відеокліпу стануть син Президента Андрій Ющенко і племінник екс-президента Грузії Георгій Шеварднадзе. Заявка гучна і просто неймовірна. В результаті ні Ющенко, ні Шеварднадзе в кліпі не знялися, але громадськості їх все-таки представили.
Прес-конференцію проводили без президентського чада. Андрій затримувався. Тут і розкрили всі карти - діти політиків в останню мить відмовилися зніматися в кліпі.

Ющенко-молодший, нічого не пояснюючи своєму другу Fortado, сказав, мовляв, у відео брати участь не зможу - адже я не актор, а на прес-конференцію приїду підтримати - так дослівно передав його слова співак.

Шеварднадзе розповів, що з молодим співаком познайомив його саме син українського Президента ще шість років тому, з тих пір вони товаришують.

Георгій також підтвердив, що Ющенко-молодший зустрічається з Лізою Єфросиніною, і «у них все серйозно».

Втім Андрій Ющенко таки приїхав підтримати Fortado під час зйомок кліпу. Разом з ним була й Ліза. Пара ніжно обіймалася й по черзі цілували один одного то в щоку, то в лоб, то в ніс... Загалом, не розлучалися ні на секунду.

На знімальному майданчику друзі провели хвилин сорок - голосно сміялися, розмовляли про щось зі співаком Fortado, перекидали один одному картинки на телефони і ділилися новинами.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить