12

Мая

2009

Андрій Кравчук: «Шукатиму кохання у Львові!» 0 1790

Андрій Кравчук: «Шукатиму кохання у Львові!»
Останнім часом співак Андрій Кравчук все частіше з’являється на світських раутах в компанії своїх знаменитих друзів.

Почали ширитися чутки навколо його стосунків з олімпійською чемпіонкою Лілією Подкопаєвою…

До того ж співак, здається, вирішив повернутися до романтичного образу, оскільки незабаром розпочне пошуки дівчини, яка зіграє роль героїні в його вельми еротичному кліпі. Що насправді відбувається в житті та творчості Кравчука, кореспондент “ВЗ” вирішила розпитати у нього особисто.

- Як просувається ваша творча діяльність сьогодні? Подейкують, у ній відбуваються серйозні зміни…

- У найближчі декілька тижнів стартуватимуть зйомки мого нового кліпу на пісню “Одеса”. Після Пасхи розпочнеться всеукраїнський кастинг на роль головної героїні. Кожен зможе побачити фотографії претенденток, триватиме чесне голосування. Це буде цікавий відеопроект! Усі мої пісні, на які незабаром зніматимуть кліпи, матимуть сценічні версії – їх можна буде побачити в театрально-еротичному шоу, яке відбудеться у Львові 30 квітня. Мені допомагатиме професійний балет, атмосфера нічного клубу сприятиме близькому контакту з глядачами: ми багато спілкуватимемося. Співатиму як хіти десятирічної давності, так і пісні з нового альбому, яких мої прихильники ще не чули. У місті Лева також триватиме благодійний концерт, на якому я виконаю романси Олександра Вертинського під акомпанемент рояля та скрипки.

- Фінансова криза вплинула на вашу творчість?

- Вона надихає мене досі. Я – оптимістична людина: вважаю, що після чорної клавіші рояля - завжди біла. Зараз перебуваю в очікуванні мажорного продовження цієї непростої ситуації.

- У вас залишається час на хобі?

- Доводиться його викроювати, оскільки захоплююся важкою атлетикою. Піднімаю штангу та інші важкі предмети. Я не просто займаюся на тренажерах, а декілька разів на тиждень відвідую зал важкої атлетики: це загартовує характер. Мене тренує чемпіон світу і рекордсмен з пауерліфтингу.

- Пам’ятаю, коли ви тільки розпочинали свою кар’єру, у вас не було відбою від прихильниць. Фанатки буквально не давали вам проходу, доводилося підсилювати охорону на концертах. Зараз вони заспокоїлися чи продовжують вам докучати?

- Переважно так поводилися школярки та студентки молодших курсів. Зараз ці дівчата подорослішали та порозумнішали – аудиторія стала сучаснішою. Щоправда, не всі – деяких з них я знаю в обличчя та бачу до сьогодні. Зараз підростає нове покоління, яке знає мене за піснею “Голлівуд – не для нас”, тому вважає, що я завжди співав R&B. Хоча не виключаю, що масова істерика можлива й у майбутньому - все залежатиме від того, наскільки еротичні кліпи я зніматиму. Річ в образі, який співак пропонує аудиторії: творчістю слід займатися обережно, щоб не провокувати людей на фанатизм.

- Останнім часом вас все частіше бачать у товаристві Лілії Подкопаєвої. Ходять чутки, ніби у вас із нею роман, який став причиною скандального розриву з Тимофієм Нагорним…

- Я не хочу коментувати нічого, що стосується Лілі Подкопаєвої. Ми дружимо багато років, і я дивуюся, що раніше мене до неї в ліжко “не підкладали”, а тепер чомусь посилено “кладуть”. Справді часто з нею бачимося, ходимо на різноманітні заходи, спілкуємося не лише у присутності преси, а й за зачиненими дверими. Але це саме дружба, тому не варто все звалювати в одну купу. Інтернет – жовта преса, з якої сам про себе дізнаєшся дивні речі. Був надзвичайно здивований, коли одного разу прочитав, що я нібито був присутній на аукціоні та щось там придбав. Насправді я навіть не чув про такий захід! Люди мають властивість бачити лише те, що хочуть бачити, особливо, коли це стосується публічних осіб.

- Ви маєте багато відомих друзів?

- Серед моїх товаришів багато знаменитостей: Олег Лісогор, Володимир Левченко, Андрій Данилко…

- Ваше серце вільне чи перебуваєте з кимось у серйозних стосунках?

- Я все ще у пошуку. Творчість – на першому місці, на особисте життя не вистачає часу. Раніше у мене були романтичні стосунки, про які співаю, тому доводиться знову і знову переживати їх у своїх піснях. Здається, я зміг би бути чудовим батьком – люблячим та турботливим. Мені подобається ділитися з оточенням своїм життєвим досвідом, та, мабуть, краще читати моралі своїм дітям, ніж друзям. У свої 32 роки я цілком дозрів, тому багато чому можу навчити своїх нащадків.

Можливо, доля усміхнеться мені у Львові: це романтичне місто, де сподіваюся знайти своє кохання.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить