13

Мая

2010

Alyosha презентувала відеокліп на пісню «Sweet people» 3 1025

Alyosha

Alyosha

Відеокліп став частиною програми «Eco Vision – 2010», в рамках якого Alyosha планує реалізувати декілька проектів.

Зйомки кліпу пройшли з 19 по 21 квітня, вони відбулися на покинутому хімічному заводі «Радикал» в Києві і в місті Прип’ять, яке найбільше постраждало від вибуху атомного реактора в 1986 році.

Основна думка кліпу поглягає в тому, щоб звернути увагу громадськості на глобальні проблеми, від яких залежить майбутнє всього людства. Окрім Alyosha в кліпі є ще один герой – маленький хлопчик, якого співачка рятує у фіналі кліпу, показуючи тим самим, що все ще можна змінити, потрібно лише бути уважнішим один до одного і до нашої планети.

«Зараз питання екологічної безпеки виходять на перші позиції в усьому світі. Кожен день ми зустрічамося з великими і малими катастрофами, які представляють реальну загрозу не тільки тварині і рослинному світу нашої планети, але і стабільності найпотужніший світових економік.Зараз всі говорять про викиди нафти в Мексиканській затоці. Постраждали всі – і флора, і фауна, і людина. Я сподіваюся, що наша програма «EcoVision – 2010», яку ми представимо в Осло, нагадає європейським і світовим лідерам про їх обов'язок не тільки розповідати про екоогічні проблеми, але і зробити кроки для їх вирішення», – зазначила Alyosha.

«Пісня – не проста. Відповідно, і сам кліп несе певну ідею: земля страждає від нашої присутності. І якщо ми хочемо жити на нормальній планеті, ростити здорових дітей, то про це потрібно задуматися вже зараз»– прокоментував режисер кліпу Віктор Скуратовський.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  Таня 14 Мая в 12:38
  Ми нещодавно знімали в Прип’яті передачу - враження насправді гнітюче. Навіть не віриться, що там колись мешкало 50 тисяч людей. Шкода, що колись гарне та квітуче місто вмерло назавжди...І все через людську халатність та зарозумілість.
  6
  Ответить Спам
 • photo
  Даша 14 Мая в 08:41
  Ух.....клип реальный...Я думаю, что эта тема заслуживает первого места!
  6
  Ответить Спам
 • photo
  Уманеуш 13 Мая в 23:43
  Клип, в котором нет сисек и голых жоп, уже заслуживает на внимание или уважение, не знаю как правильно...
  6
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить