19

Март

2009

Акустичний квартет «Контрабас» везе до Вінниці позитив 1 1497

Акустичний квартет «Контрабас» везе до Вінниці позитив

Акустичний квартет «Контрабас» везе до Вінниці позитив

20 березня пропонуємо Вінничанам перевірити силу позитиву, що до нас його везуть з Полтави. Квартет «Контрабас» виступить у «Порталі». Початок о 20.00. Вартість квитка 30 грн.

Унікальність «Контрабасу» полягає хоча б в тому, що у їх виступі не приймає участі музичний інструмент що дав назву колективу. Самі музиканти трактують назву скоріш як філософську, символічну. Головною рисою «Контрабасу» є акустичне виконання, імпровізація з ритмом.

Контрабас – це і ніжна лірика, і тонка іронія, і веселі ритми, і хороший настрій. У музикантів є козобас, зроблений власноруч солістом гурту, є барабан із тарілкою, є бугай, є сокира й дерев’яний гребінець, які також стають музичними інструментами, є акустична гітара і губна гармоніка, є хороші, красиві пісні.

З "Контрабасом" подорож вам здасться не такою довгою, сонце з'явиться там, де його нема, а вночі крізь вікно світитиме повний місяць, і кімната засвітиться бронзою, приготування вечері супроводжуватиметься гармонійними порухами тазо-бедренної частини вашого тіла, "Речі, що завжди в ціні" мотивуватимуть вас перечитати "Цитатник" Жадана, "Залізяка" допоможе вам вийти з кризи під назвою "київський метрополітен", і те, що "Нічний блюз" може зробити вашу ніч безсонною і пристрасною, контрабасівці вже давно довели.

Тож завітайте у «Портал» в п’ятницю і чудові звуки та неочікуваний імпровіз від співучого Сержа, вишиванкового Ярослава, Макса з козобасом та амбіційного Боді подарують вам незабутній теплий соняшниковий емоційно-музичний вечір!

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить