31

Дек

2009

9 січня у Львові вдруге відбудеться фестиваль Рок-Коляда 0 2138

9 січня у Львові вдруге відбудеться фестиваль Рок-Коляда

9 січня у Львові вдруге відбудеться фестиваль Рок-Коляда

Одною з особливостей Різдва у Львові вдруге стане фестиваль Рок-Коляда, що відбудеться 9 січня у Хмільному домі Роберта Домса.

Минулого  року фестиваль дебютував аншлагом та, без сумніву, змусив чекати на себе до наступних різдвяних свят.

Найцікавішою  родзинкою Рок-Коляди залишається  виконання етно-рок гуртами колядок та щедрівок у власному, сучасному баченні.

Цього року на фестиваль в якості гостей завітають фолк-рок гурт „Русичі” з Білгорода-Дністровського та гурт „КораЛЛі” з Івано-Франківська.

„Русичі” живі у пам’яті львів’ян з часів останнього етнофестивалю „Підкамінь”, де запалили публіку потужним та цікавим матеріалом. Знайомі тексти народних пісень у виконанні чарівної вокалістки, покладені на запальні ритми фанку, регі, та суміші інших сучасних стилів рок-музики створюють неповторний стиль „Русичів”, котрі підкорюють серця слухачів не тільки в Україні, а й за кордоном.

Гурт  „КораЛЛі” добре відомий за виступами практично на всіх етно та рокфестивалях України. Хлопці вирізняються надзвичайно енергійною та жвавою музикою, (її можна охарактеризувати як етно-панк) та використанням древнього гуцульського інструменту – трембіти! Гурт „КораЛЛі” -  лауреат ювілейної Червоної Рути у номінації „Рок-музика”.

Єдиним  представником Львова буде гурт „Йорий Клоц” - етно-експерементальна формація, що вражає як поєднанням інструментів (ліра, коза, бандура, двійниця, дримби та електронні біти), так і стилістикою обробок народних мелодій: від драменбейсу до ембіенту, від панку до джазу.

У перервах між виступами гуртів –  різдвяні конкурси та розіграш призів (футболки, DVD, CD) він магазину „Наш формат”!

Щоб не прогавити можливість згадати фестивальне літо, весело провести час та поколядувати у чудовій компанії, запрошуємо:

9-го січня у „Хмільний дім Роберта Домса” (вул. Клепарівська 18)
Початок о 19:00. 
Вхід: попередній продаж 30 грн., на вході 40 грн. (кількість  квитків у попередньому  продажі обмежена)

Квитки можна придбати: Магазин "Наш Формат", вул. Староєврейська, 28 (поруч із Мазох-кафе) з 10:00 до 19:00
 
Організатори: Команда „СИХІВ|team”

Контакти: Координатор проекту, Святослав Роман, тел. (093) 93-14-900, syxivteam@gmail.com

Про минулий фестиваль:

Уперше в межах святкування Різдва у Львові відбувся етно-рок-концерт «Рок-коляда». Гурт «Контрабас» з Полтави, «Кораллі» з Івано-Франківська та «ДримбаДаДзига» зі столиці подарували у «Хмільному домі Роберта Домса» такий драйвовий концерт, що тепер Львів очікує, що «Рок-коляда» стане традиційною у місті Лева.

Гурти проспівали спеціально підготовані  для концерту колядки та щедрівки у власній обробці, а також  елементи традиційних святкувань у  кожного на батьківщині: водили козу, колядували-приповідали, засівали.                                                                                    

Текст:  Аліна Небельмес ZAXID.NET

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить