07

Окт

2008

8 жовтня - радіопрем`єра на форматі Український Рок 0 2137

Фліт

Фліт

Фліт - Як довго я шукав

Івано-франківці Фліт продовжують трудитися над своїм вже третім альбомом і помалу оприлюднюють пісні-синґли з нього. Презентувавши у квітні першу ластівку з майбутнього диску, яка називається "Лаю себе", група продовжує свій шлях наступною роботою "Як довго я шукав".

Сама композиція є доволі знаковою для музикантів, оскільки є, ніби, їхньою подякою своїм шанувальникам. Річ у тому, що навесні цього року команда мала свій перший всеукраїнський тур. І під час київського концерту фан-клуб групи зробив хлопцям несподіваний подарунок – сертифікат, який підтверджує, що у сузір’ї Великої Ведмедиці тепер є зірка, яка називається Фліт. Таке задоволення не з дешевих і коштує понад 4 тисячі гривень.

Тому нема нічого дивного, що чергова пісня команди написана саме про зірку, і що робота над нею далася колективу без особливих складнощів. «Власне, під впливом всіх цих подій, таких як перший всеукраїнський тур та подарунок фан-клубу у вигляді зірки – запис пісні відбувався досить швидко і легко. Можна навіть сказати, що на одному диханні», - каже вокаліст групи Володимир Новіков.

Разом з піснею група запускає і відповідний кліп. У супереч назві пісні, режисера флітівці довго не шукали: ним став вже перевірений на знімальних майданчиках і телеекранах Тарас Химич. Самому Флітові Тарас знімає вже третє відео: попередніми були "Лаю себе" і "Колискова". І пісня "Як довго я шукав", і образ хлопців у кадрі покликані беззаперечно засвідчити про те, що гурт зараз перебуває у стадії дорослішання.

 

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить