03

Окт

2008

5 жовтня - радіопрем`єра на форматі Український Хіт 1 1753

Марта

Марта

Марта - Колыбельная

Марта от-от випустить свій новий альбом, який отримав назву Несколько Секунд. Кілька хвилин у цих секундах знайшлося і для Колыбельной – так називається нова пісня співачки, яку вона представляє цієї суботи. 

«Я помітила таку тенденцію, що як тільки кажу, що моя нова пісня називається «Колыбельная», то всі уявляють собі маленьку дитину і милу маму біля ліжечка. Насправді, цю колискову співає жінка для чоловіка. Я вважаю, що така колискова теж має право на існування і від цього вона не стає менш цікавою і ніжною», - розставляє всі акценти співачка. 

Текст Колыбельной Марта написала сама і трапилося це вночі: «Текст народився в одну з прекрасних ночей в моєму життя. Напевно, я вкотре відчувала закоханість і так ця пісня  з’явилася на світ – як результат мого кохання». І хоча колискова все-таки для дорослих, сама співачка не відкидає можливості, що пізніше в її репертуарі з’явиться і класична колискова – для найменших слухачів.

Обсуждение новости

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
  • photo
    cwDima 04 December в 17:30
    если есть поклонники Марты, могу подкинуть ее альбом который еще она не была знаменитой мне подписала, запись на обычном диске но с ее афтографом.... вот моя ася 454149064 если что ишите
    7
    Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить