03

Окт

2008

4 жовтня - радіопрем`єра на форматі Український Хіт 0 863

4 жовтня - радіопрем`єра на форматі Український Хіт
Надія Копча - Біль

Шанувальники української музики, очевидно, пам’ятають, як у середині 90-х років на сцені заповідалася нова потужна співачка Надія Копча. Її пісні неодноразово перемагали на багатьох вітчизняних пісенних конкурсах, звучали на радіо і телебаченні, інтерв’ю зі співачкою друкувала центральна преса, а її робочий графік був вщент заповнений. Однак трагічна автокатастрофа 1997-го року радикально все змінила і на десять років викреслила Надію з музичного життя України.

Але потяг до музики виявився сильнішим, ніж усі негаразди, і ось 4 жовтня в українському радіоефірі відбудеться її повернення з новою піснею Біль. Ця композиція зовсім невипадково була обрана Надією на роль свого дебютного у новому етапі радіосинґлу. «Я, мабуть, в такому варіанті це зробила, щоб закрити повністю все своє минуле життя, тому що в ньому було надзвичайно багато болю. І хочу цією піснею поставити крапку і почати нове життя з нового, білого, чистого аркуша», - каже співачка. «Надалі в моєму репертуарі будуть звучати пісні веселі, яскраві, життєрадісні, так як і все моє подальше життя».

Перший крок до повернення був дуже важливим: «Я дуже хвилювалася про запис цієї пісні, тому що вона дуже складна на емоційному плані. Але, на щастя, записали ми її дуже скоро і дуже емоційно… І я задоволена», - зізнається виконавиця. Звуковий ряд буде підкріплений і відеокліпом, яке зняла давня подруга співачки – відомий український режисер Наталка Шевчук у співпраці з не менш відомим оператором Олексієм Степановим.

Біль – це тільки перша ластівка з повноцінного альбому, над яким в цей час працює Надія Копча. Його вихід заплановано на весну наступного року, а до того часу буде оприлюднені ще кілька пісень, які остаточно закріплять повернення Надії на сцену.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить