18

Нояб

2008

3 грудня музичний портал ФаДієз проведе першу вечірку присвячену своєму 5-річчю 0 858

Сірик B.A.N.D.

Сірик B.A.N.D.

В її рамках відбудеться виступ гурту Сірик B.A.N.D., музиканти презентують свій дебютний альбом «…Задовбало!!!».

Попри те, що диск буде першим, хлопці не новачки на сцені, фронтмен Сірик (за паспортом Сергій Харинович) досить відома телепостать, в минулому ведучий численних концертів та телепередач, нині продюсер одного з українських телеканалів. Свій перший гурт він заснував ще в далеких 90-их, це був напівелектронний проект ІОА-4, з яким він виступав на Червоній Руті, тоді й познайомились вони з Сашком Положинським (Тартак), знайомство це призвело до тісної подальшої співпраці. Залишив слід Сірик і в творчості гурту Фактично Самі (нині Qarpa), де був бас-гітаристом.

Бажання творити не залишало його, тому в 2003-му була сформована банда Сірик B.A.N.D., до початкового складу увійшло кілька музикантів гурту Nameless, нині музичну складову гурту наповнюють вихідці з формації Яйця Фаберже.

Сірик B.A.N.D. це неймовірний драйв, який дарують п’ять чоловік на сцені, навряд чи ви в Україні ще десь знайдете здорових дядьків, які так шалено стрибають на сцені.

В 2004-му гурт вибухнув хітом «Допобачення Євробачення», який активно ротувався на телебаченні та радіо. Нині вони повертаються, аби спричинити черговий штурм ваших мізків, навовнити їх позитивом та драйвом. Під час презентації очікується багато сюрпризів та цікавих гостей, які можливо долучаться до гурту на сцені.

Концерт пройде 3 грудня в клубі Docker’s ABC (Хрещатик 14/4, пасаж), старт о 20.00. Вхід: 30 грн.

Преса та й просто бажаючі можуть завітати до клубу о 19.30, щоб поспілкуватись з музикантами.

Акредитація: 80982240248, Sergij@fadiez.com.ua

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить