21

Нояб

2008

24 листопада - Всеукраїнська радіопрем'єра на каналі Український Хіт (слухати) 0 2054

Platina

Platina

24 листопада канал "Український Хіт" презентує новий сингл від Platina "Падали"!

Група Platina існує від 2003-го року, хоча раніше вона називалася по іншому. Вперше голосно команда заявила про себе піснею Білет-Кіно у 2005-му і від того часу команда вже має в активі кілька радіосинґлів і повноцінний альбом. Днями група завершила запис наступної, вже другої плити, яку скоро збирається випускати. Називається альбом Про Тебе, за іменем пісні, яка була першою презентована з цього диску. А на роль другого радіосинґлу  Platina вибрала композицію Падали.

«То якраз був такий пейзаж за вікном, який мене надихнув написати цю пісню. Я саме сиділа на кухні і пила чай. І це, до речі, було зранку. Нікого не було дома, я взяла гітару і одним подихом написала пісню», - пригадує вокалістка групи Віка Васалаті. Трапилося це ще рік тому. Потім група творчо опрацювала заготовку і вийшла композиція, яка і увійшла в остаточну версію альбому. 

Взагалі-то серед українських пісень уже є одна робота з подібною назвою – це пісня Скрябіна Падай. Але Вікторія не вважає, що ці дві пісні мають щось схоже: «Це асоціація. Коли, наприклад, приходить зима, то напливають якісь сумні спогади і меланхолійні стани. От якраз пісня - це відображення таких відчуттів. А слово «падали» звучить в іншому сенсі, ніж звучало у пісні Скрябіна. Тому, я думаю, порівнювати їх абсолютно немає сенсу».

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить