18

Июля

2008

24 липня 2008 року. Концерт у Тернополі. 0 921

24 липня 2008 року. Концерт у Тернополі.
В рамках фестивалю "СЛАВСЬКЕ-РОК" - 2008 відбудеться великий ПРОМО-концерт у чудовому місті Тернополі.

Програма концерту в Тернополі:
18:00-19:00 ФАЙНО (Львів)
19:00-20:00 NAMELESS (Тернопіль)
20:00-21:00 La SKARNEMURTA (Італія)
21:00-22:00 THE UKRAINIANS (Велика Британія)

Легендарний гурт THE UKRAINIANS заснований у Лондоні у 1992 році, поєднує у своїй творчості традиційний український фольк та засади західної рок-музики. Саме це цікаве музичне поєднання призвело до росту його популярності на міжнародній сцені і, врешті-решт, принесло гуртові світове визнання та статут супер-зірок британської сцени. Разом з тим, творчість "The Ukrainians", що базується на найкращих зразках народної музики, сприяла росту зацікавлення та популяризації української культури у світі в цілому. Музичний колектив, заснований британцями українського походження, завжди намагався не втрачати зв'язку з історичною батьківщиною - їхнім коштом та організаційною підтримкою у Британії організовується чимало просвітницьких заходів, метою яких є поширення позитивної інформації про культуру та історію становлення України.

Молодий італійський гурт La SKARNEMURTA, надзвичайно популярний сьогодні в Європі, активно гастролює, виступаючи в клубах, на фестивалях, та найрізноманітніших майданчиках. Навесні 2008 La SKARNEMURTA відвідали Україну з двома концертами (в Києві та Одесі), і здобули чисельних прихильників. Запальний сонячний ска у виконані емоційних італійців змушував танцювати всіх і кожного.

NAMELESS, створений 1992 року в Тернополі, став справді знаковою командою. Багаторазові лауреати фестивалів "Червона Рута", "Рок-екзистеція", "Перлини сезону" та інших. Відрізняються оригінальністю звучання та нестндартністю музичних рішень.

Гурт ФАЙНО зі Львова виконує класичний потужний рок. Багато пісень гурту покладено на музику віршами відомих чудових поетів: Г. Чубая, К. Москальця, Ю. Покальчука й не тільки.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить