22

Окт

2008

23 жовтня - Всеукраїнська радіопрем'єра пісні на каналі Український Хіт 0 3198

Всеукраїнська радіопрем'єра Gouache на каналі Український Хіт

Всеукраїнська радіопрем'єра Gouache на каналі Український Хіт

Презентуючи новий сингл Simple Me, група Gouache підтверджує, що новий альбом скоро побачить світ!

Група Gouache все ще не видала повноцінний альбом, але справно поставляє пісні, які його формуватимуть. У середу, 22-го жовтня, команда влаштовує радіопрем’єру чергової своєї пісні, яка називається Simple Me. «Ця пісня дуже весела, дуже добра і дуже  проста в той самий час. Це пісня про людину, яка повертається до самого себе, до людини-дитини. Коли людина живе, то вона за деякий час, за 15 – 20 – 25 років обростає якимись речами, без яких вже в житті не може. І ця пісня відображає людину, яка може сприймати світ простим, веселим, без цих всіх речей», - розказує вокаліст групи Іван.

Головним інструментом у композиції, за словами Івана, є піаніно. Але не дивлячись на наявність у групі штатного клавішника, при записі вокаліст особисто награвав усі партії цього інструменту. «Головний інструмент це піаніно. Записував у треці його я, але грає цю пісню наш клавішник. Мені просто було важливо, щоб пісня звучала, і щоб у неї була така енергетика, яку вклав я, саме я», - пояснює музикант.

Презентуючи Simple Me, Gouache вкотре підтверджує, що альбом, над яким вони працюють уже другий рік, таки скоро побачить світ і на підтвердження цього назву йому хлопці підібрали відповідну - Simple Me, тобто так само, як і їхня найновіша пісня.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить