18

Сент

2008

21 вересня - радіопрем`єра на форматі Український Хіт 0 859

21 вересня - радіопрем`єра на форматі Український Хіт
Альона Вінницька і Олексій Большой - "Осень золотая".

У 2008-му виповнюється 10 років від часу появи альбому «Cool Before» однойменної київської групи. Сьогодні ця команда вже не існує, однак її кістяк працює разом з Альоною Вінницькою. Але пісні їхні продовжують звучати і навіть отримують нове життя. Так трапилося з композицією «Осень Золотая», яку один з лідерів Cool Before, Олексій Большой, переспівав разом з Альоною Вінницькою.

«Завжди приємно, коли пісня отримує друге життя. Якраз минув правильний термін – 10 років – коли можна вже робити рімейк. А оскільки ми з братом працюємо в чудовому проекті з Альоною Вінницькою, ми вирішили зробити її дуетом з нею», - розказує автор композиції.

Для самої  співачки це дуже почесно, оскільки вона була однією з перших, хто почув трек ще у його початковому варіанті зі словами, які написав «Мурік» з Green Gray. А також через те, що осінь – її улюблена пора, як виявилося. «Ця пісня взагалі пов’язана з моїм життям і моєю життєвою дорогою і заспівати її для мене дуже знаково», - зізнається вона.

Для рімейку Олексій майже повністю переписав текст композиції, підлаштувавши його для дуетного виконання. Але від цього композиція не стала жіночою, вважає Альона Вінницька: «Пісня, до речі, залишається чоловічою лірикою. Тобто це текст Олексія, і він написаний в його стилі... тобто там нема цих жіночих ноток, які я додаю у свою творчість. Для мене це був цікавий експеримент і я думаю, що я впоралася із завданням».

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить