18

Сент

2008

20 вересня - радіопрем`єра на форматі Український Хіт 0 720

Dr. Alban

Dr. Alban

Sunrise Electro - I Love The 90`s (за участю Dr.Alban & Haddaway)

Спалахнувши двома потужними танцювальними радіохітами «One Time» і «Missing You» київський проект Sunrise Electro надовго затих і не презентував нового матеріалу. Але це не означає, що він припинив роботу. Просто весь цей час група перебувала у стадії переформатування і, після виходу зі складу проекту Віктора Странніка, з тріо перетворилася на дует у складі Єви Логан і Паші Солара.

У такому форматі пара уклала угоду про співпрацю з австрійською рекординговою компанією ARC-Records, на якій видається і кумир 90-х Dr. Alban. Оцінивши роботи київських електронників, один з керівників лейблу вирішив запропонувати їм зробити власну версію пісні «I Love The 90s», яку Dr. Alban презентував на початку цього літа з популярним у тих же 90-х  співаком Haddaway.

«Він почув Sunrise Electro і запропонував нам спробувати. А потім, коли він почув кілька версій, то вибрав одну з них і нам надійшла остаточна пропозиція», - розказує Єва Логан.

До створення своєї версії пісні дует підійшов творчо: «Ми змінили гармонію і всі мої вокалізи, які я співаю. Придумали дещо, щоб пісня стала більш  гармонійнійною», - каже вокалістка Sunrise Electro.

В результаті трек було прийнято рекордингом і тепер навіть ведуться перемовини про його вихід на фізичних носіях в Україні. Можливо, він потрапить і на давно обіцяний повноцінний альбом групи. А поки що - оцінюйте роботу на myRadio.com.ua, на каналі Український Хіт, де 20 вересня відбудеться прем’єра композиції.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить