10

Окт

2008

12 жовтня - Всеукраїнська радіопрем'єра пісні на форматі Український Хіт 0 2015

Gorchitza Live Project

Gorchitza Live Project

Gorchitza Live Project - Call It A Dream

Повна назва цього проекту Gorchitza Live Project, але всі скорочують її до просто Gorchitza. Можливо тому і свій дебютний альбом дует у складі Олексія і Алоіз назвав одним словом Highlights. На диск потрапили вже знайомі радіослухачам композиції One New Message, Time Is Right і Kiss Me Loneliness. А тепер, 12 жовтня, у неділю, команда презентує черговий синґл - Call It A Dream.

Всі свої композиції Gorchitza творить спільно – Олексій відповідає за музику, а Алоіз – пише тексти і співає. Слова до Call It A Dream народилися під впливом ностальгічних поривів душі вокалістки: «Оскільки музика була з натяком на R’n’B, це надихнуло мене на такий досить сумний текст про ті часи, коли я займалася R’n’B-музикою і цікавилася нею. Тому в мене легко лягли слова про прекрасне минуле, яке ніколи не повернеться». До того ж Алоіз вважає цю пісню дуже осінньою, що якнайліпше пасує до погоди за вікном. 

Возможно, формат этой картинки не поддерживается браузером.Хоча могло трапитися так, що ми б слухали трохи іншу версію композиції. Спеціально для радіо співачка хотіла перезаписати свою вокальну партію. «Я просила Олексія переписати вокал. А він казав, що все класно, і що не треба нічого переписувати. А я йому казала, що мені не подобається, що ми знімемо кліп на цю пісню, а  я ходитиму й думатиму, що я там заспівала якось не так, як мені хочеться. Але ті файли чомусь не відкрилися, то ми вирішили, що це доля і що нічого не треба переписувати». Так що радійна версія композиції буде аналогічна з альбомною.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить