10

Окт

2008

11 жовтня - Всеукраїнська радіопрем'єра пісні на форматі Український Рок 0 863

Проти Ночі

Проти Ночі

Проти Ночі - Танцюй зі мною

Кістяк теперішнього складу київської групи Проти Ночі сформувався ще у 2002-му році під назвою Мертва Нота. Але та команда довго не проіснувала і через три роки наказала довго жити. А потім, на початку 2007-го, головні дійові особи доукомплектували свій склад і почали писати історію з чистої сторінки, але вже назвавшись Проти Ночі.

«Проти Ночі це саме та хвилинка, коли світло переходить у темряву. Ми саме намагаємося вловити цей момент і передати його в наших піснях. Це ніби така межа між одним стилем та іншим», - пояснює вокалістка Анна Раскі. От на межі цих стилів група і створила композицію, з якою вперше виходить в ефір. Називається пісня Танцюй Зі Мною  і її повноправно можна назвати колективним витвором, оскільки єдиного автора вона не має.

«Якось на репетицію наш бас-гітарист приніс заготовку мелодії, тобто основну мелодію, яка лягла в основу цієї пісні. Далі ми всі інтенсивно придумали їй аранжування. Потім дуже несподівано для себе я придумала текст. І з усього оцього вийшла пісня Танцюй Зі Мною», - розповідає Аня. Пізніше група її випробувала на концертах і переконалася, що поки це чи не найуспішніша робота з їхнього репертуару, судячи з реакції публіки. Тому її і вирішено було презентувати першою.

Обсуждение новости

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить