Изменить
биографию

Биография RoNRoMero

Група RoNRoMeRo офіційно була створена 29 листопада 2003 року. Започаткували її Сергій Ворушилін і Олександр Гринчук, які у вересні 2003-го об’єднались з бас-гітаристом Андрієм Юрчуком та барабанником Євгеном Криницьким для роботи над новим матеріалом.

Назва RoNRoMeRo хоч і схожа на якесь іспанське слово, насправді не означає нічого конкретного. Саме тому його і було обрано – бо якщо слово нічого не означає, то можна придумати для нього власне значення. Самі музиканти найчастіше використовують його для привітання чи побажання доброго настрою.

За період 2003 – 2006 років група багато поїздила по фестивалях, клубах, з’являлася на телебаченні, працювала в студії і набувала необхідного досвіду для того, щоб професійно та доброякісно доносити свою музику до слухачів.

У січні 2007 року RoNRoMeRo почали співпрацю з компанією «ФДР-Радіоцентр». А вже через місяць команда з оновленим складом почала роботу над своїм першим радіосинглом, піснею «Якби я тільки знав», яку презентували 4 лютого 2007-го.

15 липня цього ж року RoNRoMeRo презентували свій другий радіо-трек «Я прийшов», чим засвідчили серйозність своїх намірів. Хлопці не збираються розслаблятись і доробляють повноцінну «живу» программу, яка стане основою їхнього дебютного альбому, що має вийти навесні наступного року.

 

склад:

вокал, гітара, тексти – Сергій Ворушилін
соло гітара, бек-вокал - Олександр Гринчук
бас-гітара – Андрій Юрчук
клавішні – Ігор Мельник
ударні – Олексій Гукалов

 

 

Фото RoNRoMero

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя RoNRoMero

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
  • photo
    Юрий 18 Мая в 01:43
    очень классная группа всего несколько песен но зато очень драйвовые и динамичные хоть репертуар довольно слабый но все равно это пожалуй найлучшая группа из всех что есть в нашей стране
    0
    Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить