Татаренко Ігор

Татаренко Ігор

Изменить
биографию

Биография Татаренко Ігор

Татаренко Ігор Ілліч, народився 29 квітня 1987 р. в невеликому, але багатому на історичні події, місті Ізмаїлі (Одеська область), розташованому на березі ріки Дунай. Дитинство і юність провів в селі Кислиця, де проживала вся його сім'я: батько – Татаренко Ілля Леонтійович, мати – Татаренко Ольга Никифорівна, сестра – Ірина. Вихованням займалися, більшою мірою, батьки, також бабуся, яка проживала спільно. Коли йому виповнилося 1 рік і 6 місяців, батьки, як і більшість у той час батьків, повели Ігоря в дитсадок, в який він ходив із задоволенням. В дитсадку обожнював музичні заняття, ранки, які проводилися напередодні кожного державного свята. У 1 клас пішов в 1993 р. Початкову школу закінчив на «відмінно». Впродовж 11 років навчання в загальноосвітній школі, брав активну участь у всіх шкільних заходах, поєднуючи пізніше із заняттями спортом та художньою самодіяльністю (спочатку як любитель). На одному з шкільних заходів був помічений керівником творчої студії «Олімп» місцевого Будинку культури ім.Т.Г.Шевченка Кравченком В.В. після чого почав займатися вокалом. Вперше спробував свої творчі сили в конкурсі «Зоряна мить успіху», який був організований районним відділом культури і газетою «Придунайські вісті» в 2001 році, де в номінації «Вокал» упевнено зайняв 1 місце з піснею із репертуару «Modern Тalking». Потім були запрошення на участь в концертах і фестивалях районного рівня. У 2003 р. у Кислицькому будинку культури відбувся перший сольний виступ в естрадно-концертному шоу «Який прекрасний цей світ пісень», яке стало подією в культурному житті села... Більшість односельчан не пропускали жодного виступу, а він в свою чергу із великим задоволенням дарував позитивні емоції і був радий кожній зустрічі зі своїми глядачами та слухачами, шанувальниками його творчості. У 2004 році став курсантом Національної академії внутрішніх справ України і не припиняв займатися улюбленою справою. Тепер уже в м. Києві брав участь в святкових і добродійних заходах, пов'язаних з культурним життям Києва, гідно представляючи свій вуз. Вперше вирішив спробувати свою вдачу в «Караоке на майдані» на другому році навчання (2005 р.), але фортуна посміхнулася, коли перейшов на 4 курс, тобто на останньому році навчання, 13 січня 2008 р. Отримавши перемогу в двох програмах телепроекту «Шанс» десятого сезону, був допущений до участі у фінальному гала-концерті і sms-голосуванні. По кількості набраних балів став четвертим. У червні 2008 р. отримав атестат про закінчення Київського Національного університету внутрішніх справ України і залишився працювати оперуповноваженим Соломенського райвідділу міліції м. Києва, після декількох місяців служби зрозумів що робота в органах не його покликання і вирішив зайнятися творчістю чим на сьогоднішній день і займається...

Фото Татаренко Ігор

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Татаренко Ігор

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  Оксана 20 September в 14:11
  Молодец!!!!!красивый голос!
  0
  Ответить Спам
 • photo
  Юля 24 March в 16:32
  Бачила один із його кліпів.Хоч би рота відкривав,щоб зробити вид, що він співає!( А так голос,наче є, зовнішність теж.Бажаю йому успіху! )))
  0
  Ответить Спам
 • photo
  Гость 04 March в 06:59
  Ты просто супер!!!!!!!!!
  0
  Ответить Спам
 • photo
  сергей 14 February в 15:28
  Привет Игорь.Давай может познакомимся и запишем еще пару с десяток песен.как на украинском так и на русском или продадим .И зароботаем еще баксов.Слова есть .тексты тоже.Типа: Холодним сонцем.Холодним серцем.Холодом ночі.Холодом неба.Я забуваю тебе.Я залишаю тебе. Казав ,що любив.Казав назавжди.Казава,ала ти и т.д.
  0
  Ответить Спам
  photo
  сергей 14 February в 15:30
  Ето опять я Сергей .Может вдруг понравиться то пиши sergun7777@list.ru
  0
  Ответить Спам
 • photo
  Оксана 11 February в 18:19
  Игорь,ты молодец! Когда будет тур по городам Украины? Приезжай в Днепр,будем очень рады!
  0
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить