Green Grey

Green Grey

Изменить
биографию

Биография Green Grey

З самого початку був «Playboy» - англомовний нео-бітовий гурт, який в 1990 році створили гітарист Андрій «Дизель» Яценко (25.12.70), басист Сергій Смирнов та співак Сергій Манек. В Києві «Playboy» був мало знаний - виступав він здебільшого в Празі і Будапешті. На початку 1992 року «Playboy» зафірмував в студії «Артіма» дебютний альбом і благополучно розділився навпіл. В травні Дизель і Смирнов запросили барабанщика Андрія Кузьменчука (екс-«Алфавіт», «Слід»), через рік знайшовся новий фронтмен - вокаліст-поет Михайло Смирнов (??.??.69; екс-«U.K.Raіn»); решта «Playboy»-музикантів утворили проект «Crook». Перейменований на «Green Grey» гурт приготував міцний коктейль з репу, саунду хеві та ритмів фанкі і вже літом 1993 року здобув Гран-прі московського фестивалю «Живий звук». «Green Grey» став основою МЦ «Отчим рекордс» (продюсер Сергій Отчим) і до грудня засів у «Комору» на запис дебютного альбому. Успіх російськомовних пісень «Эй, ты», «Баскетбол» та «Аргументы и факты» надихнув «Зелено-сірих» знову зачинитися в «Коморі» переписуючи альбом на російській, та невдовзі фінансові проблеми Отчима припинили існування проекту.

В червні 1994 року оригінальний «Green Grey», зібравшись на один раз, на шалено комерційному фестивалі «Білі ночі Санкт-Петербурга», отримав спеціальний приз з рук директора Європейської філії MTV Біла Роуді. Успіх надихнув Андрія «Дизеля» Яценка і, зберігши назву «Green Grey», він відновив існування проекту у вигляді студійного ейсід-техно дуету разом із співаком Дмитром «Муріком» Муравицьким (06.02.71; екс-«Monkey’s work»); в якості звукорежисера залишився також Сергій Смирнов.

Опікуватися музикантами стала спеціально створена продюсерська агенція «MC Entertaіnment». Решта ж музикантів під проводом С.Отчима оформилася в проект «Boy & Co», потім Михайло Смирнов створив групу «Чиста монета», згодом перейменовану на «Банзай» і в кінці-кінців сам перейменувався на Михайла Саніна заходився співати шансон. Весною 1996 року з’явився півгодинний відео-альбом «Нова молодь нової Європи» (виробництво «КМ студії») і «Green Grey», завдяки професійно проведеній розкрутці та масованій відео-атаці, пробився в число лідерів української поп-музики. Тоді ж до проекту приєдналися DJ Джемікс (Анатолій Векслярський) та співачка Ядвіга Юсьлєгко (Ольжа Плотникова, 31.12.??) з шоу-балетом А-6 (екс-«Адмірал»). Під кінець року «Green Grey» привіз із Москви черговий Гран-прі - за перемогу в фестивалі «Покоління-96». За підсумками цього ж 1996 року «Парад Хіт-парадів» визнав пісню «Подо**ем под дождем» третьою за популярністю в Україні.

Навесні відбулася чергова зміна у складі проекту - з’явився живий барабанщик Ярослав Рево (екс-«Ностальгія за мезозоєм»), а згодом Джемікса замінив DJ Shalom (Дмитро Богданов). Тоді ж «Green Grey» лідирував у несподівано відміненій номінації «Кращий танцювальний проект» Всеукраїнської премії в галузі музики та масових видовищ «Золота Жар-птиця» (Зелено-сірі номінувалися також і на звання кращої поп-групи).

Восени московська фірма «REC Records» випустила перший компакт «Зелено-сірих», який навіть ненадовго очолив тамтешній хіт-парад з продажу.

В квітні 1998-го продюсери «MC Entertaіnment» - Майкл та Джуззі разом з композитором та аранжувальником Сергієм Сметаніним створили «дублюючий склад» GG - попсовий бойз-бенд «4Kings» з фронтменом Женею Фокіним (Кулябою). Літом до складу GG прибавився ще один музикант - клавішник Павло Ульяновський. На чергових «Таврійських іграх» «Green Grey» номінується вже в нових категоріях - на звання кращої рок та альтернативної групи - перо «Золотої Жар-птиці» вони отримали все ж таки як перші в альтернативі.

В березні 99-го Рево, що перейшов у «Cool Before», замінила вже повністю жива ритм-секція - барабанщик Ігор «Малий» Середа (екс-«Тандем», «Конвой», «Джек Фрост», «Цей Дощ Надовго») та басист Петро Цимбал (екс-«Іван-біт», «Сейшн-плюс», «Чиста монета», «Супер-Р»).

Влітку Ульяновського замінив новий клавішник Жан. В кінці року ситуація з «Золотою Жар-Птицею» знову повторилася, але з точністю до навпаки - на цей раз премію зелено-сірі отримали вже як рок-музиканти.

В листопаді 99-го «Green Grey» підписав контракт з московським лейблом «Real Records» на випуск (і відповідний промоушн) свого нового альбому «550MF»* - у продажу він з’явився в березні 2000-го.

Чергового альбому «Эмигрант» довелось чекати два роки - наприкінці весни 2002 його спільними зусиллями випустили російський лейбл «Мистерия звука» та український лейбл J.R.C.

Свій перший 10-ти літній ювілей, «Green Grey» наприкінці весни 2003-го, вшанував збірником «The Best» та акустичним перформенсом в супроводі Державного симфонічного оркестру в приміщенні Національної Опери. Вже через два тижні Мурік та Дизель презентували свої сольні проекти, відповідно - гренджовий «Мурік і MRK» та хеві-метал-рейвовий «HMR».

В 2004 році вийшло відразу два компакти - відеоверсія концерту з оркестром «Две эпохи» та зовсім новий «Метаморфоза».

Источник: http://greengrey.at.ua/publ/3-1-0-14

Фото Green Grey

Онлайн радиостанции
 • Альтернативный рок
  Нетрадиционный жанр рок музыки
  169
  0
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Поп Хит
  Всё самое популярное
  234
  54
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Русский рок
  Честная музыка
  112
  0
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Русский рэп
  Это не просто стиль музыки, это стиль жизни
  161
  1
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Только украинское
  Самые популярные украиноязычные песни
  102
  0
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Украинский хит
  Популярная украинская музыка
  61
  0
  Добавлено в Мои радиостанции

Обсуждение исполнителя Green Grey

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить