Signals Feed The Void

Signals Feed The Void

Изменить
биографию

Биография Signals Feed The Void

 Експериментальна музична формація Signals Feed The Void скомпілювала та оприлюднила свій новий повноформатний альбом під назвою «Останнє тепло», який умовно можна розділити на три символічні частини-підрозділи. Першу частину платівки сформували три нові пісні, що були написані в листопаді минулого року, другу – два старі треки, що не увійшли до жодного з альбомів, але хронологічно відповідають першому та другому релізам, а третя заключна частина альбому – це три польові записи, що стали результатом роботи над живою програмою гурту.

«Кожний альбом Signals Feed The Void – це діалог між учасниками проекту, що розтягнувся у часі, не має певної мети ти завжди відкритий для слухачів. Неможливо роками обговорювати одні й ті самі речі, не втрачаючи при цьому інтересу до розмови. Саме тому всі альбоми гурту дуже різні та направлені всередину, а не назовні. Не став виключенням і «Останнє тепло», що стилістично знаходиться десь у рамках фолктроніки, раптово переходячи у ембіент та ледь помітно зачіпаючи седкор», – розповідає засновник Signals Feed The Void Віталій Гавриленко.

Цікаво, що за словами Віталія, чималу порцію своїх творчих напрацювань він приберіг як раз на 2017 рік – наразі він продовжує працювати над подальшим авторським матеріалом та ще однією спільною роботою, деталі якої будуть оголошені незабаром.

Фото Signals Feed The Void

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Signals Feed The Void

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить