Ліля Ваврін та Сергій Танчинець

Ліля Ваврін та Сергій Танчинець

Изменить
биографию

Биография Ліля Ваврін та Сергій Танчинець

 Самі уважні прихильники гурту «Без Обмежень» мають пам’ятати про анонсовану навесні спільну роботу вокаліста команди Сергія Танчинця та львівської поп-виконавиці Лілі Ваврін. Так от, новинка під назвою «Ангели не плачуть» нарешті-таки з’явилася у мережі та вже є доступною для ознайомлення всім зацікавленим меломанам. Робота над треком проходила на студії Jenny Records під керівництвом саунд-продюсера дуетного проекту Остапа Панчишина (Panchyshyn).

За словами Лілі Ваврін, з лідером «Без Обмежень» вона познайомилася під час етеру на одній з місцевих радіостанцій, де співачка працює. Це вже потім, під час прослуховування свого матеріалу для нової сольної програми, в її голові промайнула думка щодо спільної із Сергієм роботи, для якої якнайкраще підходила одна з композицій – «Ангели плачуть». Сергій Танчинець ідею такої співпраці вподобав, та й сам запропонований трек йому припав до душі, єдине що він запропонував змінити, так це додати до назви частку «не». Так, у результаті, дуетний твір і отримав свою остаточну назву «Ангели НЕ плачуть».

«У цієї пісні достатньо серйозна тематика, адже йдеться у ній про людей, що стали психологічними заручниками та справжнісінькими маріонетками у руках «ляльководів». Саме тому у мене виникла ідея додати до назви частку «не», бо всім нам дуже хочеться, щоб абсолютно кожна людина була щасливою та вільною у власних діях і думках. Ангели не повинні плакати», – прокоментував новинку Сергій Танчинець.

На сам кінець маємо для вас кілька цікавих новин від гурту Сергія «Без Обмежень»: наразі команда завершує зйомки свого абсолютно нового кліпу, анонсує свіжий авторський матеріал та ще чимало приємних сюрпризів для шанувальників. До речі, а ви знали, що «Без Обмежень» взяли участь у цьогорічному сезоні талант-шоу «X-фактор»?

Слушать онлайн Ліля Ваврін та Сергій Танчинець

Фото Ліля Ваврін та Сергій Танчинець

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Ліля Ваврін та Сергій Танчинець

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить