Cardiomachine

Cardiomachine

Изменить
биографию

Биография Cardiomachine

Свіжу пісню під назвою «Мовчала Ти» від зовсім юного столичного інді-рок гурту Cardiomachine можна вважати чи не зразковим дебютом для будь-якої молодої команди. Близько місяця тому музиканти закінчили всі роботи над першим треком своєї дискографії, які проходили на київській студії Crimy Records та оприлюднили їхні результати у соціальних мережах та спеціалізованих музичних сервісах. Зазначимо, що згадана дебютна композиція розповсюджується в Інтернеті на вільній основі, тож за бажання ви з легкістю можете завантажити та додати її до плей-листів власних гаджетів.

А таке бажання у багатьох слухачів обов’язково має виникнути, адже перед ними знаходиться безперечно якісний продукт із сучасним гармонійним аранжуванням, повністю витриманий в обраній стилістиці. Пісня «Мовчала Ти» – стильна робота молодих музикантів, які, продовжуючи працювати в подібному ключі, обов’язково досягнуть визнання широких слухацьких кіл.

Варто додати, що композиція «Мовчала Ти» встигла прозвучати і на телебаченні, в одній із серій серіалу «Київ вдень та вночі» на Новому каналі. І навіть не дивлячись на дуже відносну цікавість даного шоу, для першої пісні юної команди це, погодьтеся, успіх. Ну а наразі учасники Cardiomachine закінчують роботу над своїм другим синглом «Віддай», що має побачити світ вже найближчим часом.

Фото Cardiomachine

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Cardiomachine

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
  • photo
    wypadkowyi 28 March в 23:44
    Виконання класне. Бажаю змістовних, красивих текстів для пісень.
    0
    Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить