Циферблат

Циферблат

Изменить
биографию

Биография Циферблат

 Молодий столичний гурт «Циферблат» (ex-Runnin’Blue) записав та оприлюднив у мережі свою нову пісню про сварки у відносинах колись закоханої пари. Робота над свіжою композицією під назвою «Відпусти» проходила на власній студії звукозапису звукорежисера та гітариста гурту Morton Сергія Сершеня у травні-червні поточного року.

«Пісня «Відпусти» була написана ще декілька років тому і за час існування достатньо відчутно змінилася – наприклад, на початку свого «життя» приспів композиції грався у ритмі 5/4. В основу пісні були закладені, на перший погляд, буденні та прості сварки двійко закоханих, під час однієї з яких головний герой дає зрозуміти, що більше не бачить майбутнього в таких відносинах», – розповів «Нотаткам» вокаліст «Циферблату» Даніїл Лещинський.

Після офіційного інтернет-релізу свого нового синглу, команда «Циферблат» одразу ж взялася до роботи над його наступником, анонсувавши вихід свого майбутнього студійного треку ближче до кінця літа, у серпні 2016 року. Долучайтесь до офіційних спільнот гурту у соціальних мережах, слідкуйте за новинами та не пропустіть майбутньої прем’єри.

Фото Циферблат

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Циферблат

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить