Друже Музико

Друже Музико

Изменить
биографию

Биография Друже Музико

 Патріотична новинка від одеської фольк-рок ватаги «Друже Музико» під назвою «Воїн» вже очікує на вашу слухацьку увагу. У своєму новому творі музиканти оспівують тріумф, який неминуче постає після будь-якої, навіть самої затяжної війни, та яка безапеляційно буде за Україною.

«У нашій країні триває війна, а це час вияву мужності як на фронтовій лінії, так і в тилу. Війна – це прості люди, трагедія людської долі. Всі ми зобов’язані берегти у думках тих, хто просто зараз боронить нас від ворогів, хто кожен день хоробро стинається із ними на фронті, забуваючи про страх як явище. Саме тому ми, згадуючи про людей, чиїм життям вже ніколи не судилося стати колишніми, створили нашу нову композицію «Воїн», – зазначили музиканти колективу «Друже Музико» в анотації до синглу.

Додамо, що не так давно, 10 липня 2016 року, учасники команди «Друже Музико» відзначили семиріччя своєї спільної творчої діяльності. Прихід цьогорічного ювілею музиканти почали зустрічали під час нещодавніх концертних мандрівок – разом із волонтерським об’єднанням «Музичний батальйон» гурт відвідав точки зіткнення на сході України задля того, щоб подарувати свою музику нашим воякам. А вже на цих вихідних команда підніметься на сцену трьохденного фестивалю «Березів Бандер Фест», який стартує сьогодні у селі Вижній Березів що на Франківщині.

Слушать онлайн Друже Музико

Фото Друже Музико

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Друже Музико

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить