Собко Маша

Собко Маша

Изменить
биографию

Биография Собко Маша

 Маша Собко (Марія Ігорівна Собко; 26 листопада 1990, Київ) — українська співачка.

Народилася 26 листопада 1990 року у Києві. У 1997–2007 роках Марія навчалась у гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов. Закінчила навчання з похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні правознавства». Брала участь у шкільних співочих конкурсах. Протягом п’яти років співала в народному хорі «Радість» класичну і духовну музику.

2007 року вступила на факультет «Міжнародної інформації і права» в Інститут міжнародних відносин Національного авіаційного університету.

Того ж року перемогла у програмі «Караоке на майдані». Згодом у 2007 та 2008 роках ставала фіналісткою та посідала третє місце у телешоу «Шанс-8» та «Шанс-10» відповідно. По завершенню програми «Шанс-10», де Маша боролася із найсильнішими співаками попередніх випусків шоу, пісня «Глупая любовь» у її виконанні отримала гарячу ротацію на радіо «Люкс FM».

У 2008 році стала переможницею конкурсу «Фаворити Успіху» в номінації «Молодий талант».

2010 стала фіналісткою національного відбору «Євробачення». Разом із Альошою вона посіла перше місце за рівною кількістю балів, але журі надало перевагу останній. Того ж року посіла третє переможне місце талант-шоу «Україна сльозам не вірить».

2011 стає переможницею в номінації «Дебют року» Першої Церемонії Нагородження «CRYSTAL AWARDS 2011»

2011 представляла Україну на пісенному конкурсі «Нова хвиля 2011» в Юрмалі, де виборола друге місце. 2011 номінована на звання найкрасивішої жінки України «VIVA! Найкрасивіші 2011»

З 3 жовтня 2013 року заміжня за оператором Артемом Онещаком. 21 квітня 2015 року у подружжя народилась донька.

Фото Собко Маша

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Собко Маша

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить