Изменить
биографию

Биография Діти Неба

Історія гурту почалася приблизно у 2006-му році, коли ідея серйозно займатися музикою не приходила до жодного із теперішніх учасників колективу. Все почалося тоді, коли гітарист Іван Татарчук вирішив створити музичний гурт, і з цієї нагоди шукав собі людину, яка би грала на клавішах. Йому спало на думку запросити Артема Фурманова, з яким вони познайомились незадовго до того – цілком випадково і без жодних музичних підтекстів. Артем пропозицію прийняв, проте зародження нового гурту так і не відбулося.

Натомість хлопці стали товаришувати і ділитися одне з одним результатами власної творчості: грати напрацювання до майбутніх пісень, власні мотиви та мелодії. Саме тоді було закладено підґрунтя для сучасної творчості гурту «Діти Неба».

Приблизно через рік після цього знайомства до хлопців приєднався сучасний клавішник колективу – Валерій Гришаков. Щоправда в той час на нього поклали відповідальну роль басиста, що не дуже подобалось самому Валерію, проте цілком задовольняло інших учасників групи, новоствореної даною трійцею. Отже під назвою «В.С.І.» хлопці почали писати пісні та репетирувати, і зовсім скоро відбувся їх перший виступ на вулиці Хрещатик у рамках акції «Рок проти рабства».

Даний їхній проект проіснував недовго, оскільки його учасники були не зовсім задоволеними власною творчістю. Вони взяли невеличку перерву задля власного саморозвитку та пошуку нового, оригінальнішого, звучання. Експериментування з музичними стилями логічно призвело до створення наступного проекту – Eliza Death. Ця музика принципово відрізнялася від того, що хлопці звикли грати. Проте коло її слухачів було занадто вузьким через вельми просунуте і оригінальне звучання. Преса охрестила Eliza Death «симфо-готік-роком», проте самі учасники колективу наполягли на принципово новій музичній течії «бароко-панк». І правда – навіть готична публіка, мало схильна до танців, відривалася під сценою, мов божевільна.

Не зважаючи на не велику популярність та обмежене коло слухачів, Eliza Death не померла назавжди. Навпаки – хлопці взялися за творчість з подвійної силою, і вирішили, не полишаючи одну музичну галузь, поринути у кардинально протилежну. Поки в їх голові вже назрівав план про створення гурту «Діти Неба» в сучасному його вигляді, поки з полиць пам’яті та закутків комп’ютера діставалися пісні і старі напрацювання, які можна почути зараз в завершеному вигляді на дебютній платівці колективу, Eliza Death переродилася і змінила назву на “My Masquerade”.

Тим часом 2012 рік став переломний для колективу. На його початку до першочергового складу доєднався Максим Кишинський – теперішній басист колективу. Історія його знайомства з гуртом вельми прозаїчна – Максим був старостою в університетській групі Івана Татарчука. Доповнився теперішній, кінцевий, склад барабанщиком Євгеном Глушковим – двоюрідним братом Артема Фурманова, вокаліста гурту.

Приблизно у цей час гурт також знайомиться із заслуженим артистом України Віктором Анісімовим. Їхня творчість надзвичайно сподобалася співаку, і він погоджується допомогти хлопцям у концертній діяльності. Саме за сприяння Віктора колективу вдається організувати їхні виступи та дати численні інтерв’ю на радіо.

Варто зазначити, що жоден із учасників гурту, власне, музичної освіти не має. Максим та Іван, приміром, інженери-будівельники та сантехніки заразом, Валерій – магістр енергетики, Євген – ветеринар, (який, до речі, вже врятував не одне життя), а Артем – перекладач китайської мови. При цьому склалося так, що в гурті одразу чотири людини є композиторами, отже кількість творчих людей на один квадратний сантиметр просто зашкалює. Дивним є також те, що вони всі якимось чином спромоглися співіснувати в одному просторі.

Приблизною датою створення колективу вважається квітень 2012 року, коли гурт у повному складі взяв участь у телемарафоні «Першого Національного Телеканалу», який ввійшов у книгу рекордів Гіннеса як найдовший музичний концерт на телебаченні. У той час хлопці також зайнялися записом першого альбому свого side-проекту “My Masquerade”.

Вже у січні 2013 року альбом “Ghostica” був надрукований невеличким тиражем, який розійшовся, немов гарячі пиріжки. Проте, хлопці зазначають, що цей проект був лише тренуванням перед глобальною працею – записом дебютного альбому гурту «Діти Неба». Маючи у своєму розпорядженні мізерну долю того технічного забезпечення, яке може знаходитися у суперсучасній студії, колектив намагався зробити свою музику якомога якіснішою та приємною для прослуховування. І це в них вийшло!

Весна 2013 року повністю пройшла у записі матеріалу для альбому «Йди на Світло», а після концертного літа Діточки приступили до зведення платівки. Завдяки шаленій праці, безсонним ночам та викладеній на розсуд усіх творчої душі кожного з учасників колективу, ви можете насолоджуватися п’ятнадцятьма піснями, які вже викладено в мережу інтернет.

Але на цьому постійна робота учасників колективу не закінчилася. Вони вже мають купу напрацювань для свого наступного альбому, і зовсім скоро можна буде почути нові пісні гурту «Діти Неба». Наразі хлопці ведуть перемовини з організаторами фестивалів та концертними точками з приводу своїх майбутніх виступів. Також найближчим часом планується реліз двох кліпів гурту: на пісні «Не підеш додому» та «Найкращий день». Третій кліп, на пісню «Мама каже», знаходиться на стадії монтажу.

Фото Діти Неба

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Діти Неба

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить