Изменить
биографию

Биография Sweetlo

Світло буває різним.

Буває – у вигляді тихого, спокійного бра, що заспокоює душу, притлумлює кольори світу до відчуття домашньої безпеки та ніжності. А буває - у вигляді сліпучого, різко яскравого прожектору, що б'є прямо в очі, викриваючи справжню сутність речей.

Сутність SWEETLO - у гармонійному поєднанні різних природ світла через призму наших душ, сердець та розумів. Саме тому наш музичний стиль - це sweetlo-rock.

Гурт SWEETLO утворився в жовтні 2008-го року на основі команди "Gorod Solntsa". Дебютний альбом "#1" ми записали у 2010-му році. У 2011-му році було відзнято два кліпи, наші пісні потрапили в ротацію провідних українських радіостанцій. На початку 2012-го року ми вмпустили сингл «Подаруй мені диво».

Гурт став офіційним музичним партнером Лігі змішаних єдиноборств «М-1 Україна» (мікс-файт), а також автором саундтреків до декількох фільмів відомого телережисера Сергія Долбілова. Зокрема, «Брати до крові» про братів Кличків, що демонструвався на каналі 1+1, «Вірю я: історія однієї перемоги» за нашою однойменною піснею, присвячений перемозі донецького «Шахтаря» в Кубку УЄФА-2009, який демонструвався на каналі Інтер. А також, до художньо-документальної стрічки цього ж режисера «Пусть Так», присвяченій подіям кінця 2004-го року в Україні, яка являє собою спробу осягнути людський вимір тієї буремної епохи. Стрічка була презентована на популярному Інтернет-ресурсі "Українська Правда".

ПроSWEETLюйтесь разом з нами!

Сьогодні SWEETLO – це:

Богдан Буткевич – вокал, гітара, перкусія, тексти
Олег Дорофєєв – бас-гітара, бек-вокал
Костянтин Тютюник – гітара
Валентин Богданов aka Shaman Drummer - барабани, перкусія

SWEETLO в LIVEJOURNAL:
http://sweetlo-music.livejournal.com/

SWEETLO в TWITTER:
http://twitter.com/SWEETLO

SWEETLO Вконтакте:
http://vk.com/club2731543

SWEETLO в Youtube:
http://www.youtube.com/user/SWEETLOMUSIC

Фото Sweetlo

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Sweetlo

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить