Лезо Терези

Лезо Терези

Изменить
биографию

Биография Лезо Терези

Спочатку було кохання… ;) найромантичніша історія творчого старту про яку так приємно згадувати… Початок відносин що склалися у міцний союз двох сердець…та початок творчого шляху який явив світові колектив під назвою «Лезо Терези» із його теперішнім складом та звучанням.

У далекому 1998 році Андрій Константінов, творчий лідер колективу, подарував своїй дівчині і майбутній дружині аудіо касету, створену за допомогою своїх друзів. Касета почала подорожувати серед друзів, знайомих, та знайомих друзів. Усі одностайно пророкували успіх. Враження та відгуки, надихнули Андрія зібрати колектив однодумців для того, щоб дарувати свою музику слухачеві.

Першою назвою колективу була «Чорний Танець»

Останній склад колективу:

Андрій Константінов (Старий) – вокал, гітара, автор музики й текстів

Антон Рогозов – соло-гітара

Євген Гусак – бас-гітара

Андрій Тверський (Бегемот) – ударні

Саме у цьому складі хлопці виступали у таких клубах як «Бочка», «44» (Київ), «Торба» (Дніпродзержинськ), а також вийшли у фінал міжнародного фестивалю «Слов’янський рок». Славнозвісна касета являла собою вир справжніх почуттів… То були слова і музика що линули з самого серця. Так і працюють хлопці й сьогодні - серцем та душею, але вже для більшої аудиторії.

Датою утворення гурту «Лезо Терези» можна вважати 26.05.2009. Саме тоді, на черговому концерті у клубі «Бочка», було офіційно оголошено «трансформацію» попереднього колективу у новий. Названо гурт по історії однієї з пісень. Основою творчості гурту є надання словам настрою та смаку через музику, аранжування, емоції та виконання наживо. Кожна з цих складових може бути солодкою або солоною, але в більшості - гострою. Отака кухня виходить)))

Андрій Константінов - гітара, вокал

Євген Гусак - бас-гітара

Олександр Шумаков - гітара

Віктор Корженко - барабани

Дмитро Комарьков - розмахує руками та пританцьовує під час виступу (тобто ді-джей)

Колективом «Лезо Терези» вже встигли насолодитися фест Тарас Бульба (м.Дубно), Бочка Хмільна, Бочка Пивна, Бурбон, Філін, Star Pub (РК Коcмікс) … черга за тобою !!! ;)

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Лезо Терези

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить