Изменить
биографию

Биография Mortalium

Mortalium - гурт з міста Харків, що грає в стилі готичний дез дум (gothic death doom metal) і є успішним представником метал-сцени України.

Трошки історії

Проект сформувався навесні 2009-го року як результат колишньої співпраці Ярослава (Knell) - клавішні, Марії (Manetta) - вокал та Сергія (Navi) - бас. У такому складі почалася робота над уже наявним чорновим матеріалом і паралельно проводився підбір відсутніх учасників колективу. Після декількох невдалих прослуховувань банда прийняла рішення тимчасово передати обов'язки гітарного виконавця своїй вокалістці Марії, не залишаючи при цьому пошуки гітариста. Одночасно з цим група відчувала необхідність доповнити жіночий вокал більш грубим чоловічим тембром, так функція екстремального вокалу була віддана Ярославу.

Остаточно line-up колективу був затверджений в серпні 2009-го року, а в листопаді того ж року вони відіграли перші виступи. Поступово набираючи обертів, перший рік свого існування Mortalium відзначили інтернет-релізом EP "On the Broken Wings", записаного за підтримки Deviant Studio. Офіційне видання диска відбулося пізніше, в січні 2011 року, на пітерському лейблі Siore Immelstorn Records.

Слідом за EP був розпочатий запис повноформатного альбому. "A Gap Between Birth and Death" став експериментом по впровадженню елементів death, folk, progressive metal в основу з gothic doom. Тривала, але продуктивна робота над першим повноформатним альбомом завершилася навесні 2012-го року. Альбом був виданий на московському лейблі Metal Renaissance Records 3 квітня 2013. У цьому ж році вийшов перший кліп на пісню Lullaby і пройшов тур по 8 містам східної України і Росії на підтримку нового релізу.

Влітку 2013 року групу залишають гітарист Вадим (Moonsalvate) Фесенко і Данило (DaniElle) Гайворонський, але після ретельного відбору line-up доповнюють гітарист Олексій (Wiking) Лукашов і барабанщик Олексій (AllexBlacker) Силенко. І в оновленому складі в 2014 році почалася студійна робота над другим альбомом групи. У цей же рік вдруге успішно виступили на фестивалі Metal Crowd в Білорусі і вперше вирушили в тур по Європі, куди увійшли також виступи у Західній Україні.

27 лютого 2015 - вихід довгоочікуваного другого повноформатного альбому "Obligate Loneliness" на мексиканському лейблі La Mazakuata Records. Записаний у співпраці з Dark Essence Recording Studio, котрий відомий своїми роботами з Nokturnal Mortum, Khors, Elderblood та ін. Альбом став потужнішим і якіснішим, а музика отримала більш яскраве, зухвале і щільніше звучання. Також можна почути, що акцент цього разу більше зроблений на жорсткість гітарних рифів і ритмічне різноманітність. За традицією Mortalium вихід нової праці вирішив підкріпити туром, куди на цей раз увійшли 9 міст східної та центральної України, а на літо отримують запрошення виступити на фестивалі Agressive Music Fest-2015 у Чехії.

За короткий час Mortalium відіграли більше 70 концертів на території країн СНД і Європи, а також отримали позитивні відгуки про свою творчість від різних порталів і аудиторій.

Фото Mortalium

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Mortalium

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить