Восьмий День

Восьмий День

Изменить
биографию

Биография Восьмий День

Слово до слова, акорд до акорду… Сумісною наполегливою працею учасники гурту писали тексти та музику. Їхні пісні настільки проникливі і доступні, що кожен знайде щось актуальне для себе, яке зачепить та змусить задуматись. Лірична і чуттєва «Ти заплющуєш очі» та весела і рухлива «Прокидайся» - в арсеналі цього гурту ви обов’язково знайдете ту пісню, яка зачарує саме Вас.

За майже півтора року існування гурт показав себе досить прогресивним, а його учасники здатними покоряти все більші вершини, достукуючись до людських сердець.

Ідея створення молодіжного гурту народилася у двох талановитих музикантів та найкращих друзів Сашка та Віталія. Хлопці прагнули зібрати команду, можливо навіть початківців, але з величезним бажанням та творчим потенціалом. Вони знали, що для сумісної роботи недостатньо лише таланту та амбіцій. Тому хотіли підібрати людей, які б розуміли один одного з півслова, нібито були на одній хвилі. Так, на початку весни 2009 року, на теренах українського шоу-бізнесу виник новий поп-рок гурт.

Музиканти щодня наполегливо тренувались, день за днем освоювали все нові і нові техніки гри. Складалось враження, що їм недостатньо було відведених природою семи днів у тижні. Власне так, сама по собі, і з’явилась назва гурту – «Восьмий день».

Фото Восьмий День

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Восьмий День

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить