Изменить
биографию

Биография Postsense

Postsense — це український альтернативний музичний проект. Виник у місті Біла Церква у 2007 році. Активну діяльність розпочав на початку 2008 року.

Музику Postsense не можна охарактеризувати одним конкретним стилем, музиканти постійно експериментують з різними сучасними музичними напрямами - альтернативний рок, пост-рок, тріп-хоп, додають до своєї музики етнічні елементи фолк-панк, етно-рок; та базують все це на цілком рокових і місцями досить важких гітарних конструкціях.

За час свого існування Postsense можна було почути на великій кількості концертних майданчиків і фестивалів в різних містах країни, серед яких Бандерштат, Мазепа фест, К’рок вперед та інші, в тому числі і у якості хедлайнерів. В 2009 році проект був відмічений на фестивалі «Червона рута» узявши приз глядацьких симпатій.

В 2011 році вийшов дебютний альбому Postsense «Пити по краплі». Платівка вийшла досить колоритною і потужною та дістала схвальні відгуки критиків.

Робота над цим релізом тривала рік і сім місяців, в записі приймали участь як постійні, так і запрошені музиканти. В платівку ввійшли композиції написані з 2008 по 2010 роки. Для виконання партій вокалу була запрошена співачка Вероніка Самандас. Продюсування проекту здійснив Євген Павлюковський. Успіх платівки обумовлений й тим, що перед її виходом Postsense вже заявили про себе кількома потужними синглами.

Одразу після концертів на підтримку платівки, на початку 2012 виходить новий сингл Postsense - «За вікном».

В 2013 році проект випускає дебютний відеокліп на пісню "Що ж то, мамо, за дерево".
У 2014 та 2015 роках Postsense співпрацює з етно-ф’южен гуртом DomRa та співачкою Лаурою Марті. В результаті цієї співпраці світ побачили два нових сингли «Тополя» та «Existence».

 

 

 

 

Фото Postsense

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя Postsense

Вы можете быть первым, кто это прокомментирует
Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить