Океан Ельзи

Океан Ельзи

Изменить
биографию

Биография Океан Ельзи

1989-1990: Денис Глінін, на сьогоднішній день добропорядний сім’янин, в той час жорстко прогулював пари, пив дешеве вино і займався музикою. Не раз був близько до вигнання з Інституту. Історія відмітила зі слів Дена: «Це навіть був не рок ен рол — це був панк.»
1992: Два роки після цікавих подій у житті Дена, він же ж зустрічає Андрія Голяка, Павла Гудімова і Юрка Хусточку… вони вирішують лабати разом. В цю ж мить десь поруч на одній з вулиць старого Львова йшов хлопчина і насвистував мелодію… відбулося народження пісні «Відпусти»… встановлення композитора… Святослава Вакарчука.
1994: Влітку - Юрко Хусточка запросив Славіка на репетицію. Той погодився і на першій репетиції зауважив, що з піснею «A Long Time Ago» щось не так — «Приспів фігня, давайте переробимо». … так все і почалося. У вересні - почалися регулярні репетиції ОЕ.
1995:
- На площі перед львівським оперним театром 14 січня відбувся перший виступ групи Океан Ельзи у складі Денис Глінін, Юрко Хусточка, Павло Гудімов та Святослав Вакарчук. 3 молодих, накачаних коньячком, сповнених енергетикою пацанів — і Паша, який не пив — виступили перед 7000 натовпом при температурі 7 градусів морозу…
- Виходить демонстраційна касета під дуже простою назвою Демо 94-95.
- У передачі «Дека» львівського телебачення відбувся запис «Океан Ельзи Unplugged». Група його хотіла випустити, але так і не зробила це. Нічого, самвидав зробив свою справу…
- Перша участь на фестивалі Червона Рута, Мелодія.
1996:
- Фестивалі: Срібна підкова 95-96, Альтернатива 2, Перлини Сезону 1996, Таврійські Ігри 96, Траш 96, Гернсбах, Німеччина, Конкурс «Р.Ф.І» 96, Франція…
- До хлопців зі Львова в гості приїхала німецька група Blue Eyes. Відлабали спільний концерт.
- ОЕ реалізували перший сольний концерт за межами міста Лева… в Луцьку.
27 квітня - океанівська четвірка зачарувала жителів міста Нансі, Франція. Декотрим творчість ОЕ настільки сподобалася, що взяли і назвали свою доцю — Ельза. Ось, що означає захоплюватися по-французьки…
- Перший концерт в Києві… клуб Голівуд.
- Перлини Сезону… робота в студії і протягом листопада-грудня — перший максі-сінгл «Будинок зі скла». Запис на БЗЗ (Будинок звукозапису) з Валерієм Панченком.
- Перший музичний фільм про ОЕ, який показали в програмі «Решето» на каналі ТЕТ. Коментарі щодо фільму: «30 хвилин чистого адреналіну».
- Виступ на рок-фестивалі разом із Deep Purple.
1997:
- Клубний тур на півдні Франції та заході Німеччини.
- Великий сольний концерт у Львові «Два з половиною». В зал, який міг помістити 700-800 чоловік прийшло більше 1000… на той час — мало хто цього очікував…
- Весною, на кораблі в Києві, Славік написав пісню «Там, де нас нема»... обідно було — у Львові погода була гарна, а в Києві сніг і холод— Та, так і вийшло, що «там де нас нема, там не падає зима»…
- Перший гастрольний тур… перше місто — Дніпропетровськ… Почалося…
- Восени ОЕ виступили на Рок Екзистенції… їх публіка вже непогано знає…
- Знайомство з Віталіком Клімовим, майбутнім продюсером групи.
- Історія зазначила, що і перші автографі група почала роздавати саме цього року.
1998:
2-3 січня - репетиція трьох пісень (Ластівка із мого міста, Позич мені сонце та Там, де нас нема), 5-ого запис бас гітари і барабанів, а у Різдвяну ніч записали вокали… початок нової історії…
Квітень - група ОЕ переїхала в Київ. Львів добре — столиця практичніше. За словами Дена група до того часу грала «Галич-поп».
Вересень місяць - Знято відеоряд на пісню «Там, де нас нема». Режисером був Семен Горов. Хоча більшість вважає, що зйомки цього щедевра зроблені в Одесі — насправді місце події — парк Слави, Київ. Кліп зазнав шаленого успіху і став першим українським музичним відеорядом, якого крутили на російському МТВ та французькому МСМ. Ріспект, бойз!
- Перша професійна фото зйомка ОЕ. Постановник — Ляля Фонарьова, ідея мейкер — Віталій Клімов, фотограф Олексій Степанов. Місце події — «Отстойник станции Киев-Петровка».
- Виходить альбом «Там, де нас нема».
1999:
Сам початок року - почалася робота над альбомом «Янанебібув».
У травні - океанівці поїхали завоювати Росію — виступ на легендарному Максідромі, Москва, Росія. Палац Спорту «Олімпійський» заповнений до останнього, всі дружньо співають «Там, там, там, тільки там, де нас нема… » Львівська четвірка злегка офігила, але швидко звикла…
6-7 вересня - Село Лебедівка, поруч із морем… київським… знято кліп на пісню «Сосни». Режисер — Семен Горов.
16 вересня - кафе МСМ, Париж, Франція. Виступ, сольний концерт.
- ОЕ отримали премії «Прорив року» та «Краща пісня» (за «Там де нас нема») на фестивалі Таврійські Ігри.
2000:
У січні - закінчено роботу над альбомом Янанебібув.
5 лютого - сольний концерт в клубі «Асторія», Лондон, Великобританія.
4-7 лютого - Лондон, клуб «Асторія», пл. Піккаділі та Трафалгарська. Зроблено кліп на пісню «Той день» з нарізок знятих під час перебування океанівців в туманому Альбіоні. Режисер Віталій Клімов.
Березень - до групи приєднався клавішник Діма Шуров.
1 квітня - перший виступ із Дімою… в Одесі.
- ОЕ активно концертує, відвідує Росію.
Раня осінь - минуло 8 років від того моменту, як Славік гуляв по старому Львову і насвістував якусь мелодію…
Пізніше виявилося, що ця мелодія — пісня Відпусти. Отже, знято відеоряд режисером якого був Андрій Некрасов. Крім урівків з кінострічки «Любовь и другие кошмари» в кадр ще попали вул. Городецького, Андріївський узвіз та студія Столиця звукозапису… все в Києві, звичайно…
- Світло дня побачив альбом Янанебібув. Загальна характеристика і просто чудовий коментар щодо нового альбому Океану Ельзи належить президентові екс музичної компанії Нова Рекордз Валерію Тверському: «Ни одной левой вещи».
- Початок роботи над альбомом Модель.
2001:
- Реліз альбому «Модель»
Березень-квітень - натуральна площадка студії Довженка. Місце зйомок немало відомих радянських щедеврів. Родзиночку відомості цього місця добавили зйомки кліпу 911 відомої української групи Океан Ельзи. Режисерами були І. Та А. Стеколенко.
23 квітня по 31 липня - компанія «Вимагай більшого». Океан Ельзи стає новим обличчяам Пепсі Кола в Україні. Як пояснили самі пепсі колівці — ОЕ вибрано, тому що мають один із найвищих рейтингів популярності, вони веселі, молоді, винахідливі та оптимістичні. Yeah, baby!
30 травня - початок туру «Вимагай більшого». Концерт в Палаці Спорту. Вперше сольний концерт української групи зібрав повний Палац Спорту.
- Палац Спорту, сольний концерт. Режисери І. та А. Стеколенко зробили кліп-нарізочку на пісню «Я до тебе».
Серпень - ОЕ започаткували хорошу традицію живого звуку передачі «Твій Формат».
- Початок роботи над «Суперсиметрією»…
- Хлопці виїжджають на окраїну міста… знімають дім для повної ізоляції оскільки у кожного з них в душі повна жопа… через два дні «аскетизму» хлопці зрозуміли, що їх дім поруч із цвинтарем… Нехай кожен з вас сам втикне чого так сталося? Начебто шаманили і за неофіційними даними їх відвідав сам Джим Морисон… Про їх місце знаходження знали всього дві людини — Ляля і Болотов
5 жовтня - Київ, вул. Гончара, гарний київський підїзд. Знову режисерське дуо Стеколенко зробили симпатичний відеоряд. Цього разу пощастило пісні Квітка.
2002:
- Як можна візуалізувати друга продемонстрував Луї Франк. Лютий— січень, знято кліп на пісню «Друг». Зйомки проводилися в Барселоні, режисером був Луї Франк.
7 квітня - перший концерт із симфонічним оркестром Ренесанс у палаці Україна… повний звіздець…
Липень - Київ, жара… кохана далеко і серцю холодно… Славік написав «Холодно»… поставлено фундамент новому альбому, який незабаром поб’є чи не мало українських музичних рекордів…
2 грудня - Холодно. Місто Лева, центральна частина міста… для інтриги — один з дахів поруч із пам’ятником Міцкевичу, площа Ринок та ДЗИГА, що на вулиці Вірменський. Режисер Віктор Придувалов. Мова йде, звичайно, про відеоряд на пісню «Холодно».
2003:
- Випуск альбому «Суперсиметрія».
- Смт. Чабани, що на одеській траси. У одному закинутому гаражі народилася Кішка… кліп, мається на увазі… Режисером був В. Придувалов.
3 квітня - Сольний концерт в Палаці Спорту, Київ… початок найвідомішого в історії сучасної України рок туру «Суперсиметрія».
Серпень - Укрнаучфільм — зйомки кліпу «Для тебе». Режисер Олександр Карпенко.
- Майже весна. Відеонарізочка з туру. Режисер Віктор Придувалов.
Липень - кінець туру «Суперсиметрія».
23 серпня - у Діми народився син… лев за гороскопом… і Лев за іменем.
Жовтень - ОЕ хедлайнери фестивалю «Просто Рок».
16 грудня - початок туру «Тихий Океан».
22 грудня - Славік став Послом української культури… Вперше за всю історію Неньки таке звання дісталося рок музиканту.
2004:
Січень - Кліп 911 кавер версія. Режисер Ляля Фонарьова. Львів. Оперний театр.
- Співпраця із струнним квартетом Колегіум.
22 квітня - спеціально для столичних фанів група Океан Ельзи ще раз виконала акустичну програму Тихий Океан у Палаці Україна… Тим тур і закінчився.
Червень - пресуха в УНІАН… Юрко Хусточка і Діма Шуров пішли з Океану Ельзи. Славік протягом цілого місяця ні з ким не спілкувався… Так народилася пісня «Дякую».
- Повноправними членами групи стали відомий у джазових та жіночих колах басист Денис Дудко і сербський партизан Мілош Єлич.
Липень - дебют Океан Ельзи в новому складі… місто Алма Ата, Казахстан…
Жовтень - кліп на пісню «Дякую». Режисер Віктор Придувалов. Презентація відбулася у Львові… Група Океан Ельзи скористалася можливістю і продемонструвала Укрзалізниці, що таке РОК ЕН РОЛ! Нас було багато і подолати було неможливо… До ЯЯ!
Листопад - Океанівці відмовилися від російського ИКС туру, оскільки їм більше сподобалася тусівка на вулицях Києва… Славік жорстко затусувався і десь під кінець листопада на нього відкрили кримінальну справу за штурм-взяття державного закладу… Внаслідок цієї тусівки гурт ОЕ здобув неймовірну кількість відео кліпів НАРОДНОГО ПРОДАКШНУ… Ну, що ж — ДЯКУЄМО!
10 грудня - народився Тимур. Ден Глінін нарешті став татом. Яке свято!!!
2005:
Березень - благодійний концерт в Донецьку.
Початок квітня - група розійшлася з Павлом Гудімовим через творче непорозуміння.
9 квітня - сольний концерт в ГЦКЗ «Росія». Вперше за всю історію «Росії» з другої пісні весь зал співав стояче до кінця концерту… це було СЯЙНО!
У ніч з 23-24 квітня - сербському партизану Мілошу приснився офігенний сон клуб «44» чувак, який лабав щось в стилі Хендрікса…
- Ден Дудко, майже як частина інвентарю клубу «44» легко прочитав сон Мілоша… знайшли Петра Чернявського… далі все історія.
3 травня - Таврійські Ігри, Славік вперше бачить Петю… так і познайомилися… як і личить справжнім рокерам — на сцені.
9 травня - у Києві поселився ще один сербський красавчик— у Мілоша народився син Лука. У ресторані «Майями» зривало дах… від сербського співу в стилістиці Бітлз… це було чути біля Костьолу.
14 травня - у Львові завалили Віденську кав’ярню… відмітили 30-ти річчя Святослава.
17 травня - сольний концерт ві Львові.
21 травня - Рок-фестиваль Максідром, Москва, Росія.
22 травня - знято кліп на пісню «Без бою». Режисер Віктор Придувалов.
Червень - хлопці залізли в студію… йде активна робота над новим альбомом «GLORIA».
27 червня - LIVE AT M1! Вперше за всю історію телеканалу М1 — концерт в прямому ефіри.
Липень-серпень - тур в рамках рекламної кампанії одного з провідних українських мобільних операторів. Океан Ельзи всюди виступає в якості хедлайнерів.
Серпень - зйомки відео стрічки до пісні «Вище неба»… хлопці провели незабутній день на даху київського річкового порту… про режисуру подбали брати Стеколенко
1 вересня - група запускає нову версію свого веб-сайту… свідками якого ВИ є прямо зараз читаючи ці рядки.
5 вересня - Святослав Вакарчук став Послом доброї волі Програми Розвитку ООН для молоді.
22 вересня - в стінах прекрасного музею ім. Богдана та Варвари Ханенків відбулася презентація нового альбому «GLORIA»… за словами президента рекордингової компанії «Lavina Music» альбом став платиновим за рекордних перших 6 годин продажу… точніше — за перші 6 годин було продано 106 000 екземплярів.
29 вересня - група розпочинає всеукраїнський тур в підтримку альбому «GLORIA» концертом в київському Палаці спорту… у залі зібралося більше 15 000 людей… як то кажуть — не було де яблуку впасти.
Жовтень - в проміжках між українськими містами хлопцям вдалося відвідати Лондон із благодійною концертною програмою в одному з найпрестижніших клубів, не то що Лондону, Великобританії чи Європи, а цілого світу. Мова йде про клуб Аннабель.
Вересень-жовтень-листопад - своєю концертною програмою група залишила не аби яке враження в 32 містах України.
15 листопада - група виступила із фінальним концертом туру в київському Палаці спорту. Загалом — початковим і фінальним концертами «Океан Ельзи» зібрали понад 23 000 людей на одному місці за такий короткий період… ВИ вже здогадалися — вперше за всю історію Неньки.
2006:
4 січня - пісня Без бою (GLORIA, 2005) на більшості провідних українських радіостанціях стала піснею 2005 року!!!
Лютий - Нічого не зупиняє Океан Ельзи... Навіть страшні погодні умови . в рамках російського туру ОЕ на підтримку альбому Gloria потужний заряд української рок-енергетики отримали Санкт-Петербург, за тим - засніжені Самара, Уфа й Ростов-на-Дону. Незважаючи на глибокі «мінус -дцять» на замерзлих термометрах, ці концерти запам'яталися нашим хлопцям як найгарячіші концерти в історії !!!
25 лютого - до ОЕ жодна з україномовних груп не виступала з сольним концертом на головній арені Росії. Концерт Океанів у Лужніках став фінальним виступом туру містами СНД на підтримку альбому Gloria й тривав близько двох годин. Група двічі виходила на біс, а завершила виступ душевною «Відпусти», в якості інтро до якої Петро Чернявський зіграв у акустиці тему з Led Zeppelin
Березень - в одній із затишних київських кав`ярень відбулася зустріч групи з Фан-клубом. До Києва приїхали прихильники з багатьох міст України, з Росії та Білорусі. Пили чай, ласували тістечками й розмовляли, розмовляли, розмовляли...
6 квітня - стартував заокеанський тур Океану Ельзи. Першими український рок почули понад 2000 глядачів у Чікагському "Copernicus Centre". За тим українською співали у Торонто, у 3-тисячному "Hershey Centre". Заключним, третім концертом туру став виступ у культовому Нью-Йоркському "Роксі Клабі".
16 квітня - відбулася прем'єра нового кліпа групи ОКЕАН ЕЛЬЗИ на пісню "Відчуваю". Над витвіром працювала одіозна команда, що і призвело до потужного вибуху емоційного стану та весняної гри гормонів у притомлених зимою людських організмів.
Квітень - Океан Ельзи стали переможцями у трьох номінаціях премії ShowBiz 2005. Золоті статуетки група отримала за найкращий альбом року (GLORIA) та як краща рок-група року. Кращим виконавцем року за висновком 50-ти експертів став Святослав Вакарчук.. Музиканти О.Е. на урочистій церемонії присутні не були, тому за нагородами у цей святий передпасхальний вечір на сцену підіймалася маленька Емілі - улюбленниця групи й наймолодша з учасниць кліпу "Без бою". Саме на це ангельське створіння групою одноголосно було зведено честь отримання статуеток, тому що О.Е. - то великий фан-клуб маленької Емілі :)
15 червня - на площі м.Потсдаму у Фан-Сіті відбувся дружній концерт групи Океан Ельзи на підтримку національної української збірної на ЧС з футболу. Океан Ельзи привезли тоді до Німеччини підтримку, хвилювання й надію кожного українця на перемогу нашої збірної.
Липень - Океан Ельзи - постійні почесні гості масштабних російських рок-фестивалей. На липневому "Максідромі" ОЕ відзначилися потужним рок-н-рольним виступом, а вже 30 червня вибухнули на open air фестивалю "Крылья", додавши на своє крило ще одну "фестивальну" зірочку. Rock n Roll forever!
Серпень – Фестиваль «НАШЕСТЯ»-2006… Головна пригода літа виявилася пригодою від самого початку - через довжелезні дорожні затори группа прибула до штабу фестивалю із запізненням в 6 годин (того дня Рязанська область приймала гостей зі всієї Росії) Океан Ельзи закривали другий день фестивалю - 5 серпня. Виступ О.Е., без перебільшень, став одним з самих потужних й яскравих на тогорічному фестивалі. Вже другого дня у російській пресі з'явилися відгуки, в кожному з яких О.Е. названі найдрайвовішою групою фестивалю.
Вересень - Томск - Кємєрово - Новосибірськ - Красноярськ - Іркутськ. Саме за таким маршрутом відбувся цьогорічний Сибірський Тур ОЕ.
15 жовтня - відбулася прем'єра пісні «Веселі, брате, часи настали…» - вперше в історії України презентація музичного відеокліпу відбулася в аналітичній програмі «ТСН. Підсумки тижня». Саме тема пісні стала причиною, через яку прем'єра відбулася в такому незвичному форматі – в програмі новин.
14 листопада - презентовано сингл на пісню «Веселі, брате, часи настали…». Всі отримані від продажу синглу кошти передано до обласного спеціалізованого будинку дитини в м. Макіївка Донецької області.
1 грудня – Океан Ельзи разом з групами Сплін та ДДТ взяли участь у благодійному концерті до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, що відбувся в Льодовому палаці Санкт-Петербургу.
7 грудня - світ побачив альбом групи Океан Ельзи «1221». Назва «1221», як і назва «Океан Ельзи», нічого не означає :) Всі співпадіння вважати випадковими :)
12 грудня – Мілош, Святослав Вакарчук та Петро Чернявський у складі української делегації на чолі з Міністром оборони України відбули до автономної провінції Косове (Республіка Сербія). Пісню, що увійде до нового альбому «Міра» «Хіба хтось сказав тобі, що буде легко?» було презентовано саме там, серед міжнародного контингенту миротворців в Косово, на військовій базі “Bondsteel”.
28 грудня - передноворічним дарунком для всіх прихильників групи виявилася автограф-сесія в одному з музичних магазинів міста. Понад тисячі підписів поставили хлопці на обкладинках свіженького збірника «1221»
2007:
20 січня – національна премія «Ukrainian Rock Awards» відзначила ОЕ відразу чотирма преміями : Океан Ельзи вкотре названо «Кращою рок-групою України», а пісня "Веселі, брате, часи настали" отримала три відзнаки - "Краща пісня", "Кращий текст пісні" та "Краще відео" (низький уклін майстру - В.Придувалову)
28 лютого - український рок'н'рол дійшов до Польщі !!! - Океан Ельзи виступили з потужним концертом у Варшавській "Стодолі" !!
4 березня - прем'єра кліпу на першу пісню з нового альбому «Міра». Під керівництвом гуру режисерської роботи В.Придувалова, у кліпі передано атмосферу справжніх репетицій музикантів, дія відбувається безпосередньо у момент створення пісні. Жодної концепції ми не дотримувались. Просто вірили в те, що все буде добре!
Квітень – Oкеан Ельзи визнано Кращою рок-групою СНД-2007 за версією щорічної премії в галузі музики FUZZ-2007!!! За отримання премії сперечалися, без перебільшень, «монстри» року СНД!! Та “Океани” взяли “найважчу вагу” – стали переможцями в двох номінацях – «Краща рок-група року» та «Краща live-група року»!!! … А в той час, поки «краща група СНД» активно готується до релізу нового альбому та всеукраїнського туру на його підтримку, пісня "Все Буде Добре" з нового альбому займає перше місце у нацiональному радiочарті знаного й шанованого ресурсу "РадіоЦентр ФДР". Як показав час, пісня окупувала першу щаблину міцно й надовго – сингл лідирував в національних хіт-парадах понад 20 тижнів!!
25 квітня - день презентації нового альбому «МІРА»!!!! Вже в перші години релізу було продано 170 тис. примірників альбому - рекордна кількість для України!! Слідом за GLORIA (2005р.) "МІРА" стає платиновою!!!! Робота над альбомом тривала протягом року. За словами Святослава Вакарчука, хлопці в цьому альбомі нагадали собі і всім, що ОЕ - справжня рок-група. І абсолютно без міри робили те, що хотіли.
14 травня - розпочав свою роботу новий сайт, присвячений Всеукраїнському туру групи Океан Ельзи на підтримку альбому «МІРА» - www.OEtour.com.
18 травня - м. Вінниця. Кіноконцертний зал «Райдуга» заповнений вщент!!! Розпочався довгоочікуваний всеукраїнський концертний тур групи Океан Ельзи!!! Першою звучала «МІРА», за нею – «День у День», ... Дві години драйву й справжніх, щирих емоций об'єднали музкантів й глядачів, здавалося, в одну велику родину, в єдиний організм, який дихав в одному ритмі - Океану Ельзи.
22 травня - Палац спорту був заповнений вщент – на концерт Океанів зібралася рекордна кількість глядачів за всю історію концертів в Палаці Спорту - близько 15 тисяч. Музиканти презентували київським глядачам нову концертну програму. Від першої до останньої пісні зал співав разом з групою, однаково тепло зустрічаючи як добре відомі пісні з попередніх альбомів, так і нові. За враженнями очевидців зі стажем, такого концерту у своєму житті вони ще не бачили!
17 червня - відбулася прем'єра кліпу на, безперечно, найдрайвовішу пісню з нового альбому - "Зелені Очі". Відео було знято протягом одного спекотного літнього дня, мабуть, занадто спекотного...    За словами Святослава Вакарчука, на концертах, коли група виконує цю пісню, з’являється потужний заряд енергії як в самих музикантів, так і у слухачів, які вже добре знають “Зелені очі” й співають її разом з групою з першого концерту туру.
24 червня - у київському Палаці спорту відбувся фінальний концерт всеукраїнського туру групи «Океан Ельзи» - найгучніша музична подія весни 2007 року в Україні !!! Другий концерт у Києві став 25-м за рахунком (може, це містика, може збіг, але, як пам'ятаєте, реліз альбому «МІРА» відбувся саме 25 квітня). Лише два київські концерти зібрали близько 24 000 глядачів, що без перебільшень є гучним досягненням ОЕ - за всю історію України одна вітчизняна рок-група вже вдруге (після туру GLORIA) зібрала таку кількість людей в одному місці за такий короткий відтинок часу
26 червня - Вінниця, Львів, Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Полтава, Кривий Ріг, Донецьк, Луганськ, Маріуполь, Харків, Кременчук, Суми, Миколаїв, Одеса, Херсон, Кіровоград, Біла Церква, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Сімферополь, Севастополь!!....концертом в славному кримському місті завершився всеукраїнський тур групи Океан Ельзи на підтримку нового альбому "Міра". Загалом протягом місяця музиканти відвідали з масштабними концертами 27 міст України! Визначною ознакою туру «МІРА» стало те, що всі концерти відбувалися на великих майданчиках, серед яких переважали стадіони та Палаци спорту, завдяки чому концерти відвідало понад 120 тисяч шанувальників якісної музики, що стало вже черговим рекордом групи.
29 червня - день презентації альбому «MIPA» в Росії !!! Окрім 12 пісень російське видання "МІРИ" включило 2 відеокліпа - на пісню "Зелені Очі" та "Все Буде Добре".
27 липня - Океан Ельзи виступили на рок-сцені «Нової Хвилі» у Юрмалі. Вже традиційно так склалося, що в рамках фестивалю, після офіційної програми, на другій сцені Юрмали проводяться концерти за участі відомих груп та виконавців. ОЕ виступили на рок-сцені як special guest фестивалю. "Зажгли!" як то кажуть :)
24 вересня – стартував міжнародний тур групи «Океан Ельзи» «I`m going home» («Я їду додому»). Перший концерт туру відбувся в Афінах (Греція), в театрі «Лікавіттос», на сцені якого грали такі виконавці як Doors, Bob Dylan, Nick Cave, Radiohead тощо. Попереду – концерти у Сполучених Штатах, Канаді, Німеччині, Португалії …

Слушать онлайн Океан Ельзи

Фото Океан Ельзи

Онлайн радиостанции
 • Абсолютный хит
  Популярная музыка для людей со вкусом
  68
  0
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Баллады
  Музыка о любви и ... не только
  71
  0
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Кул-school
  Музыка талантливой молодёжи
  5
  0
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Океан Эльзы
  Песни группы Океан Эльзы, сольных проектов Святослава Вакарчука
  49
  29
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Поп Хит
  Всё самое популярное
  234
  54
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Рок музыка
  Лучшее из мира рок-музыки
  115
  12
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Только украинское
  Самые популярные украиноязычные песни
  102
  0
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Топ 100 Киев
  Лучшие хиты недели в Киеве
  110
  1
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Украинский рок
  Украинская рок-музыка для всех
  115
  0
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Украинский хит
  Популярная украинская музыка
  61
  0
  Добавлено в Мои радиостанции
 • Чилаут
  Стильная музыка для релакса и фона
  104
  1
  Добавлено в Мои радиостанции

Обсуждение исполнителя Океан Ельзи

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  вона 15 October в 12:52
  Нема жодної пісні, яка б мені не подобалася. Ще коли вийшов перший альбом - там, де нас нема - пам'ятаю, бігала по базарі в Луцьку, щоб його знайти. Всі студенти захоплювались "Руки вверх" - і що, де вони? А "Океан Ельзи" співає до сих пір. Але в кожного свій смак. Комусь подобається Казка - 2 млн переглядів в ютубі, а я, скільки не читала текст пісні - не можу зрозуміти, про що вона? Чому така популярність?
  0
  Ответить Спам
 • photo
  кортавый бендера 14 September в 11:35
  удалите эту хрень, это не песни, а вой на похоронах.
  -9
  Ответить Спам
  photo
  Эд 14 September в 12:36
  Здравствуйте! Не нравится песня - голосуйте "в минус". Не нравится десять песен - голосуйте за каждую "в минус". Наберёт песня больше минусов, чем плюсов, музыкальный редактор её уберёт из ротации. Ваши слова субъективны: Океан Эльзы собирает стадионы, у неё большая армия поклонников.
  3
  Ответить Спам
 • photo
  Kenny McCormick 06 January в 02:56
  Linda, будьте любезны, приведите пример той или иной песни, в которой Вам понятно, о чем поют. Не сочтите за труд, пожалуйста.

  Спасибо,
  Ваш Kenny
  -2
  Ответить Спам
 • photo
  surmay 14 January в 17:40
  klas
  7
  Ответить Спам
 • photo
  Повх 18 January в 14:42
  [censored]
  7
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить