Изменить
биографию

Биография ГАПОЧКА

«ГАПОЧКА» – це нове ім’я, яке вустами музичних критиків вимовляється з захопленням.

Ім’я, ідеально сформоване з народження та успішне з першого кроку. Ім’я свіже, молоде, енергійне та прогресивне.

«ГАПОЧКА» з’явилась вперше 11 березня 2008 року на сцені Центру сучасного мистецтва Києво-Могилянської академії. Гурт відразу помітили і запрошення на фестивалі та мистецькі заходи прийшли одне за одним.

«Трипільські зорі», «Славське Рок», «Яремче рок-фест», «Бандерштадт», «Нівроку», «Отроків» – гурт виступав на провідних фестивалях України, коли від першого виступу не минуло й півроку. Успіх прийшов і на конкурсних виступах: 20 липня гурт отримав II премію на фестивалі «Тарас Бульба», а 25 вересня у рамках конкурсу "The Global Battle Of The Bands UA 2008" – найвищий результат серед київських команд-учасниць.

Вже через місяць «ГАПОЧКА» вразила жюрі в національному фіналі "The GBOB" – це була єдина команда на фестивалі, якій не просто поставили гарні оцінки, а привселюдно оголосили: пророкуємо успіх! Гурт відмітили особливою нагородою – зйомками першого відеокліпу з ротацією на ТБ. «ГАПОЧКА» – це відкриття. Це той унікальний випадок, коли якість збирає кількість, і популярність зростає на очах.

Сьогодні триває запис кількох пісень гурту на студії, але навіть без ротацій їх вже співають хором на кожному концерті. Сильний жіночий вокал, професійність та яскрава фантазія музикантів – це атмосфера стилю, змісту, драйву та якості, якої так не вистачає українським меломанам. Знаковий конкурс «The GBOB» та визнання одними з кращих – лише початок.

Немає сумніву, «ГАПОЧКА» це ім’я, яким будуть не називати, а величати, ім’я, що формуватиме музичний смак, ім’я, що започаткує нову хвилю якісної української музики.

Фото ГАПОЧКА

Онлайн радиостанции

Обсуждение исполнителя ГАПОЧКА

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
 • photo
  Joker 12 October в 23:49
  Вони були у нас в Черкасах разом з ТіК-ом на ДіДжус фесті! Навіть смс за них послав :) Супер гурт! Успіху їм!
  1
  Ответить Спам
 • photo
  Гость 27 September в 16:24
  Класно. Але щось, як на мене, схоже на Крихітку Цахес.
  1
  Ответить Спам
  photo
  Гость 03 October в 18:41
  А мало бути схоже на когось? :)
  3
  Ответить Спам
 • photo
  Лена 18 July в 23:20
  Класний гурт,я з міста Дубно,у якому відбувається рок фест Тарас Бульба.Досить глибокий зміст пісень,подобється голосс вокалістки а також музика і взагалі стиль виконання .Дуже порадувало те що вокалістка за освітою бандуристка,тому що я теж граю на бандурі!)
  5
  Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить