Обсуждение сайта

Для оповещения о новых комментариях Вам необходимо войти или зарегистрироваться.
  • photo
    Гость 15 June в 16:52
    Почему не работает "Моя музыка"?????Пробую целую неделю,зачем такое придумали,вроде есть но не работает?????Срочно разберитесь, а то перестану любить ваше радио!!!
    -1
    Ответить Спам
    photo
    Уманеуш 16 June в 13:15
    Стучите в icq 475174889, помогу...
    -2
    Ответить Спам
  • photo
    Zakat 15 June в 10:45
    А почему не все песни проигрываются в Моей Музыке?пишет-ошибка
    -2
    Ответить Спам
    photo
    Уманеуш 16 June в 13:15
    Вот это плохо, а можете для примера указать хоть одну песню, которая у вас не играет?!
    -2
    Ответить Спам
    photo
    Zakat 17 June в 23:25
    Ну вот к примеру эти: Placebo-Sleeping with ghosts, Linkin Park & Depeche Mode-Enjoy the silents!
    -2
    Ответить Спам
  • photo
    KYIV 13 June в 19:09
    Ну, це на вашу думку аудиторія була б в декілька разів менша чим вона є. На мою, все навпаки, вона зросла б. Приклад? Будь ласка: видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" продає книжок українською набагато більше ніж їхні (книжок) відповідники російською в Україні. Чому? Тому що набагато якісніший продукт, як у перекладі, так і дизайні. Інтернет-радіо "корпорації" Etoradio Network усі канали (сайти) різних музичних напрямків має взагалі виключно українською і слухачів без ліку, радіо "Скриня" (яке слухаю постійно) також, "Молоде радіо" - авжеж менш популярне, але досить цікаве. Зрозумійте, я не проти того щоб була російська версії MyRadio, алеж чому немає української? Чи це так складно зробити? І ще, не забувайте що кінопрокат у кінотеатрах набагато зріс саме через впровадження українського дабінгу і що найцікавіше навіть у Східній Україні погоджуються з тим що українською дивитись цікавіше, адже переклад набагато якісніший від російського. До речі, чисто український й виключно україномовний антивірус Zillya!(Zillya.com) найбільш поширюється на сході країни. Прикладів можна перераховувати багато і ви самі про це знаєте. "Також не зрозуміле ваше ставлення до якісного продукту, тобто ви вважаєте, що якісне може бути лише українське?" - Я вважаю, що українське не "може бути" якісним, а мусить бути якісним, як що, звичайно, ми хочемо щось осягнути в цьому житті, ми яко українці! Дякую за цікаву дискусію ;)
    -2
    Ответить Спам
    photo
    Гость 15 June в 11:54
    Сайт интернациональный, поэтому, наверное, сейчас пока только русский язык. Но ребята с myradio уже давно сказали что будет две версии сайта. Так что думаю, переживать не стоит))
    1
    Ответить Спам
    photo
    Олексій (Київ) 21 June в 14:46
    Я теж слухаю здебільшого радіо "Скриня" і лише подекуди заходжу на myRadio, щоб подивитись, чи не змінилась ситуація в "Українському хіті" і просто ознайомитись з новими піснями. З іншого боку, радіо непогане - тут є багато різних форматів, кількість яких постійно зростає.
    -2
    Ответить Спам
  • photo
    KYIV 12 June в 23:48
    Все непогано. І муза на будь який смак, але тільки сайт весь російською :( Наче якісний продукт, а враження таке ніби не наш :( Якби не позиція "Украинский Рок" і закінчення com.ua то не знав би, що це українське.
    -1
    Ответить Спам
    photo
    Maxzy 13 June в 17:42
    але ж якби весь сайт був зроблений українською мовою, аудиторія була б, як на мою думку, в декілька разів менше чим вона є. Також не зрозуміле ваше ставлення до якісного продукту, тобто ви вважаєте, що якісне може бути лише українське? Ви помиляєтесь, що стосується більшості наших товарів, то скоріше все навпаки *(.
    -1
    Ответить Спам
    photo
    Все предлагаю оставлять свои пожелания, замечания, предложения касательно песен и исполнителей - давайте сделаем этот формат живым и по настоящему лучшим :)
    6
    Ответить Спам
  • photo
    Swetlanka* 12 June в 14:25
    ))совсем не играет "Моя музыка"((((. Это только у меня????
    -1
    Ответить Спам
  • photo
    Swetlanka* 12 June в 14:08
    Почему-то работает "Моя музыка".
    -2
    Ответить Спам
    photo
    Гость 14 June в 21:10
    У меня тоже,играет одна песня потом замолкает!!!!
    -2
    Ответить Спам
  • photo
    Лена 12 June в 13:06
    Радио не играет :(((
    -1
    Ответить Спам
    photo
    Уманеуш 12 June в 15:00
    Я проверил, были проблемы с 3 форматами, сейчас все нормально!
    0
    Ответить Спам
    photo
    Zakat 22 June в 19:32
    как часто обновляется и добовляется музыка?
    -2
    Ответить Спам
  • photo
    Дмитрий 11 June в 07:35
    Это только у меня не играет радио ?
    -2
    Ответить Спам
    photo
    Уманеуш 11 June в 10:27
    Сейчас играет! У нас были маленькие тех. проблемы, извините!
    0
    Ответить Спам
  • photo
    D.A.Raven 10 June в 20:35
    Ваш проэкт супер!!! Жаль что Merilyn Manson-a и Lacrimosa(вообще не наешел) мало песен =)
    -1
    Ответить Спам
  • photo
    Olena (Lugansk) 09 June в 21:07
    Да-а-а, количество слушателей все возрастает, в полку меломанов всё прибывает и это отражается на воспроизведении музыки. Вчера вот поменьше народу было - играло нормально.
    -1
    Ответить Спам
Мы в соцсетях
Добавить песню Установить радио на сайт
Хит-парад - Все радиостанции
Новинки - Все радиостанции
Выбор плейлистов для песни
Сохранить
Отменить